Jednou vetou

AUDIO: Preklepli sme si kandidátov do Europarlamentu. Takto sú na tom s angličtinou!

Otestovali sme znalosť anglického jazyka u vybraných kandidátov...takto dopadli!

autorská koláž hlavne.sk, Shutterstock

Niektorí by sa radšej pod zem prepadli, keby vedeli, že chceme s nimi hovoriť po anglicky. Voľby do Európskeho parlamentu sa blížia a rozhodli sme sa opýtať kandidátov do Europarlamentu, prečo by ľudia mali ísť voliť, kedy je presný dátum volieb, či koľko členov má v Europarlamente Slovensko. A to všetko cudzou rečou, aby sme si otestovali ich komunikačné schopnosti. Vypočujte si, čo sme sa dozvedeli:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Európsky parlament sídli v Bruseli | foto: TASR

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte nám na redakcia@hlavne.sk alebo zavolajte 0910 554 995

Poslanci Európskeho parlamentu majú množstvo dôležitých povinností, medzi ktoré patrí aj reprezentovanie krajiny, ku ktorému je  bezpochyby potrebné aj ovládanie minimálne jedného svetového jazyka na komunikačnej úrovni. Zavolali sme preto po anglicky vybraným kandidátom piatich politických strán. Odpovede vás prekvapia!

FOTO: Takto si v Bratislave pripomenuli 74. výročie oslobodenia

Všetci vybraní kandidáti nás poprosili o komunikáciu po pracovných hodinách, ako dôvod uvádzali pracovné povinnosti. Akonáhle sme ich však kontaktovali v dohodnutom čase, spojiť sa s nimi sa nám už nepodarilo. Vypočujte si, ako odpovedal Igor Melicher, Simona Petrík, Eva Ivanovovoá či Jalal Suleiman!

Politológovia o Kiskovej strane: Nemusí mať čistý štít, ale šance má vysoké

VIDEO: Takto dopadli jednotliví kandidáti pri našom teste angličtiny

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Pellegrini nadbieha prezidentke, môže prevziať voličov PS