Bašternák čaká na odvolací súd, veštica ho povzbudzuje

Veštica Daniela Paculíková nám prezradila, čo čaká Ladislava Bašternáka

autorská koláž hlavne.sk, jxp, Daniela Paculíková

Ladislav Bašternák je už takmer dva týždne - zatiaľ neprávoplatne - odsúdený na 5 rokov väzenia za neodvedenie dane a poistného. Ide o neoprávnené vyplatenie vratky dph voči Bašternákovej spoločnosti BL-202 pri obchode s bytmi vo Five Star Residence. Termín odvolacieho pojednávania zatiaľ vytýčený nebol. Bašternákov obchodný známy Marián Kočner, ktorý je vo väzbe kvôli ekonomickej trestnej činnosti, využíval ešte aj z väzby služby veštice. Aký osud predpovedá veštica Ladislavovi Bašternákovi?

Súd rozhodol: Bašternák je vinný, patrí do basy!

Veštica Daniela Paculíková vidí Bašternákovu budúcnosť vcelku optimisticky: „Medzisúčet jeho životného čísla má víťazný, do čoho sa pustí, to zdolá, čo chce, to aj získa,“ uviedla na základe dátumu jeho narodenia.

Šokovaní študenti: Andrej Kiska nevie, čo sa deje v jeho kancelárii

Karty tiež veštici ukázali, že kým sa Bašternák k bohatstvu prepracoval, neboli mu cudzie nekalé praktiky ako ohováranie, donášanie, intrigy a podrazy. Jeho ciele vraj boli aj budú vždy vysoké a aby ich dosiahol, znovu bude intrigovať.

Utekali z Československa za slobodou. Umreli na hraniciach.

„Roky jeho bezbrehej hojnosti a nedotknuteľnosti však skončili práve začiatkom jesene, čaká ho náročné obdobie rôznych zmien, prefiltrujú sa takmer všetky jeho vzťahy,“ uviedla D.Paculíková.

Adept na post špeciálneho prokurátora SR Šanta: Toto ho spája s Bašternákom

Ladislav Bašternák prichádzal na súd v sprievode advokáta Petra Filipa. | foto: jxp

A pozor, veštica prorokuje Bašternákovi budúcnosť bez obáv napriek zatiaľ neprávoplatnému odsúdeniu za vratky DPH. „Tento prípad ho vcelku dosť zasiahol, bol si istý, že sa mu vďaka správnym známostiam, špekulatívnym ťahom s majstrovskou taktikou nemôže vôbec nič stať. Urobí všetko preto, aby sa rozsudok odďaľoval a dá sa predpokladať, že obíde vcelku dobre. V budúcnosti bude určite menej riskovať a svoj majetok ďalej zveľaďovať,“ vyhlásila pre hlavne.sk Daniela Paculíková.

Šokovaní študenti: Andrej Kiska nevie, čo sa deje v jeho kancelárii

Môže vás zaujímať

Poslanci v prvom polroku 2019 strávili v pléne 40 rokovacích dní