Jednou vetou

Bašternák čaká na odvolací súd, veštica ho povzbudzuje

Veštica Daniela Paculíková nám prezradila, čo čaká Ladislava Bašternáka

autorská koláž hlavne.sk, jxp, Daniela Paculíková

Ladislav Bašternák je už takmer dva týždne - zatiaľ neprávoplatne - odsúdený na 5 rokov väzenia za neodvedenie dane a poistného. Ide o neoprávnené vyplatenie vratky dph voči Bašternákovej spoločnosti BL-202 pri obchode s bytmi vo Five Star Residence. Termín odvolacieho pojednávania zatiaľ vytýčený nebol. Bašternákov obchodný známy Marián Kočner, ktorý je vo väzbe kvôli ekonomickej trestnej činnosti, využíval ešte aj z väzby služby veštice. Aký osud predpovedá veštica Ladislavovi Bašternákovi?

Súd rozhodol: Bašternák je vinný, patrí do basy!

Veštica Daniela Paculíková vidí Bašternákovu budúcnosť vcelku optimisticky: „Medzisúčet jeho životného čísla má víťazný, do čoho sa pustí, to zdolá, čo chce, to aj získa,“ uviedla na základe dátumu jeho narodenia.

Šokovaní študenti: Andrej Kiska nevie, čo sa deje v jeho kancelárii

Karty tiež veštici ukázali, že kým sa Bašternák k bohatstvu prepracoval, neboli mu cudzie nekalé praktiky ako ohováranie, donášanie, intrigy a podrazy. Jeho ciele vraj boli aj budú vždy vysoké a aby ich dosiahol, znovu bude intrigovať.

Utekali z Československa za slobodou. Umreli na hraniciach.

„Roky jeho bezbrehej hojnosti a nedotknuteľnosti však skončili práve začiatkom jesene, čaká ho náročné obdobie rôznych zmien, prefiltrujú sa takmer všetky jeho vzťahy,“ uviedla D.Paculíková.

Adept na post špeciálneho prokurátora SR Šanta: Toto ho spája s Bašternákom

Ladislav Bašternák prichádzal na súd v sprievode advokáta Petra Filipa. | foto: jxp

A pozor, veštica prorokuje Bašternákovi budúcnosť bez obáv napriek zatiaľ neprávoplatnému odsúdeniu za vratky DPH. „Tento prípad ho vcelku dosť zasiahol, bol si istý, že sa mu vďaka správnym známostiam, špekulatívnym ťahom s majstrovskou taktikou nemôže vôbec nič stať. Urobí všetko preto, aby sa rozsudok odďaľoval a dá sa predpokladať, že obíde vcelku dobre. V budúcnosti bude určite menej riskovať a svoj majetok ďalej zveľaďovať,“ vyhlásila pre hlavne.sk Daniela Paculíková.

Šokovaní študenti: Andrej Kiska nevie, čo sa deje v jeho kancelárii

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky