Jednou vetou

Boris Kollár ohrozoval ľudí s dcérou v karanténe

Kollár zobral do kvetinárstva dcéru - deň predtým v jej škole vyhlásili karanténu pre Koronavírus

autorská koláž hlavne.sk, Foto: Instagram BK

Predseda Sme rodina Boris Kollár v čase rizika nakazenia koronavírusom ohrozuje ľudí vo svojom okolí.  Deň potom, ako štát zavrel školu, ktorú navštevuje jeho dcéra Ester, pretože v rodine jedného zo žiakov z detí diagnostikovali koronavírus behal s Esterkou po kvetinárstve a po vonku. Takto zodpovedne si Kollár predstavuje ochranu zdravia občanov Slovenskej republiky?

VIDEO: Sulík zotrel Kollárovho experta ako malého chlapca. To nemyslíte vážne, smial sa

Boris Kollár sa cez víkend v diskusii rozčuľoval nad tým, že si niekto natáčal zásah sanitky v súvislosti s koronavírusom. ,, Za to by mali byť tvrdé tresty,“ povedal rozhorčený Kollár.

Minulý týždeň so svojou dcérou Ester si ku dňu matiek natočil video, ako priniesol svojej mame kyticu k MDŽ. Kvety jej odovzdal cez okno a poradil svoje mame, aby si chvíľu kvety nechala za oknom vyvetrať.

Politológ o budúcnosti nového parlamentu: Kollára čaká tvrdá skúška!

,,Prosím Ťa nechaj si kvety hodinku trčať až potom si ju zober dnu. Dobre? Lebo u Esterky v škole majú karanténu, zavreli im školu, tak aby náhodu niečo nepreskočilo. Veľmi Ťa ľúbim,“ povedal svojej mamičke multiotecko a politik Kollár.

VIDEO: Boris Kollár gratuloval na MDŽ svojej mame netradične

zdroj: Instagram Boris Kollár

 

Jeho dcéra Ester navštevuje Cambridge school pre bohatých rodičov. Deň pred MDŽ, teda 7. marca pritom Úrad regionálneho zdravotníctva Slovenskej republiky nariadil škole dva týždne prerušenia vyučovania, pretože v rodine jedného zo žiakov sa vyskytol koronavírus.

To je ale trapas. Boris Kollár by sa najradšej od hanby prepadol

Má ísť o medializovaný prípad slovenskej rodiny žijúcej v rakúskom Kitsee. S Esterkou bol jej otec aj v kvetinárstve,  kde sa nachádzala minimálne predavačka, ktorú takýmto prístupom ohrozili.

Samozrejme aj odtiaľ si Kollár natočil zase video. A ani on ani jeho dcéra nemali aspoň rúško na tvári. A hoci sám netuší, či nie je jeho dcéra, alebo on sám nakazený, zúčastňuje sa rokovaní o zostavení novej vlády a s radosťou reční v televíznych štúdiách a rozčuľuje sa, aké postihy treba prijať na ľudí v súvislosti s koronavírusom.

VIDEO: Kollár zobral do kvetinárstva dcéru – deň predtým v jej škole vyhlásili karanténu pre Koronavírus

zdroj: Instagram Boris Kollár

Môže vás zaujímať

R. Raši: Niekoľko dôkazov o klamstvách pani Remišovej