Jednou vetou

Buduje si tím? Tomáš Drucker na kávičke so známym moderátorom

Exministra Druckera sme opäť zastihli na stretnutí

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Má chuť sa vrátiť a hľadá si ľudí. Exminister Tomáš Drucker koncom roka potvrdil, že zvažuje založenie politickej strany. Hoci to, koho už stihol osloviť a prípadne s kým o strane rokuje, ostávajú momentálne veľkou záhadou. Pritom hlavne.sk ešte v decembri prinieslo exkluzívne zábery z tajného stretnutia s koaličným poslancom. Zdá sa, že "pracovné pohovory" u Druckera asi pokračujú ďalej. Najnovšie sa stretol s moderátorom Telerána a gestá hviezdy Markízy hovoria za všetko. Pozrite si viac v galérii nižšie.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Tomáš Drucker | Foto: hlavne.sk

Politológ posiela Remišovej tvrdý odkaz. Pre toto nebude nikdy prezidentkou

Koncom minulého roka sa potvrdili kuloárne  informácie, že exminister zdravotníctva a krátko aj vnútra Tomáš Drucker zvažuje návrat do politiky a založenie strany. „Pozrite sa, sú tu také úvahy, ja to nevylučujem a stretávam sa s viacerými ľuďmi. Keď to bude aktuálne, poviem viac,“ vyjadril sa vtedy pre hlavne.sk Drucker.

Drucker verí v úspech jeho zamýšľanej strany, chce viac normálnosti v politike

V decembri 2018 sme ho dokonca zastihli pri tajnom stretnutí s bývalým riaditeľom Všeobecnej zdravotnej poisťovne Miroslavom Kočanom, na ktorom rokovali s poslancom parlamentu Martinom Fedorom (Most-Híd). O tom, či plánuje pripraviť súčasnú koalíciu o poslanca a samotného Bélu Bugára o člena strany, Drucker veľmi nekomentoval.

Exkluzívne foto: Drucker zakladá stranu. Tajné stretnutie s koaličným poslancom

„Nebudem sa vyjadrovať ku stretnutiu s pánom Fedorom, alebo kýmkoľvek. Bolo to bežné stretnutie, ako mnohé ďalšie, ktoré mám,“ uviedol v decembri pre hlavne.sk Tomáš Drucker. Podobne reagoval poslanec NR SR Martin Fedor: „S pánom Druckerom sa poznáme dlhú dobu, išlo o súkromný a priateľský rozhovor,“ uviedol stroho M. Fedor.

Drucker a jeho psí kukuč. Matovičov odkaz hovorí za všetko

Najnovšie sa zdá, že pracovný pohovor s Druckerom môže mať za sebou ďalšia známa tvár. Ponúkol exminister flek v pripravovanej strane Darovi Richterovi z Markízy? „Áno, stretli sme sa na káve. V minulosti sme pracovali v jednej firme a odtiaľ sa poznáme,“ uviedol pre hlavne.sk moderátor Telerána. článok pokračuje nižšie

VIDEO: Kočner podporuje Zuzanu Čaputovú

GALÉRIA (kliknite na náhľad)

Exkluzívne: Lukratívny džob! Vieme kam má namierené Kiskov šéf protokolu

O tom, či padla reč na ponuku presedlať od moderovania do politiky dodal: „Ja mám úplne iné plány a politika ma určite neláka. Robím to čo ma baví, čiže Teleráno a ďalšie aktivity. Náhodne sme sa stretli (s Druckerom-pozn.red.) pri nakupovaní, tak sme trochu podebatovali. Nič viac,“ uviedol Richter.

Exminister Drucker zvažuje návrat do politiky. Toto mu odkazujú z parlamentu!

Všetko nasvedčuje tomu, že Richter skutočne momentálne nenarobí žiaden škrt cez rozpočet svojmu chlebodarcovi zo Záhorskej Bystrice a diváci Telerána tak neostanú zaskočení. „Daro je v Markíze celkom spokojný, je to nezmysel, aby s moderovaním teraz sekol a šiel do politiky. Aj keď nikdy nehovor nikdy,“ uviedol zdroj blízky moderátorovi.

Gestá prezradili viac

A čo hovorí neverbálny postoj Dara Richtera? Počas stretnutia si väčšinu času podopieral bradu a dotýkal sa jej okolia, čo môže znamenať hodnotenie a premýšľanie nad návrhom, blížiace sa rozhodnutie, ale aj potreba utajovania informácií či dokonca klamanie. Po viac ako hodinovom stretnutí Drucker a Richter spolu odišli na parkovisko, odtiaľ každý odišiel vlastným autom.

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky