Jednou vetou

Čaputová naďalej mlčí o partnerovi

Zuzana Čaputová

foto: TASR

Zuzana Čaputová, ktorá kandiduje na post hlavy štátu za Progresívne Slovensko naďalej zahmlieva informácie o svojom partnerovi. Síce prezentuje transparentnosť a návrat dôvery v politike, ale sama stále utajuje muža s veľkým M, kto by ju v prípade úspechu, sprevádzal po jej boku.

Niektorí ich taja, iní sú s polovičkami pripravení. Toto sú prvé dámy budúcich prezidentov

Zuzana Čaputová nám dnes priznala, že síce sleduje ako hlavne.sk a ľudia pátrajú po jej partnerovi, ale nezmení stanovisko a neprezradí o koho ide. Pritom sama pred časom v TV Markíza uviedla:  „Partner, deti, moji rodičia, ale aj širšia rodina ma veľmi podporujú.“

Pri zisťovaní prvých dám a pánov potenciálnych prezidentov sme však jedine u nej narazili na problém s odpoveďou. Jedine Zuzana Čaputová a jej mediálny tím neodpovedali na túto otázku.

Nenahraditeľní. Rezník sa obklopil odídencami

Rozvod Čaputovcov v septembri 2018 nebol nijako neočakávaný, exmanželia majú už odrastené dcéry a dva roky spolu nežili v jednej domácnosti. Kto však manžela nahradil? Akože môžete mi dôverovať, je to v poriadku hej, to nie je žiadne škaredé tajomstvo za tým,“ priblížila nám najnovšie svojho partnera. Prezidentská kandidátka však považuje túto vec za svoje súkromie a nemyslí si, že ako kandidátka na hlavu štátu má zniesť väčšiu mieru publicity a záujmu o jej osobný život.

Zločinecké komando v kauze vraždy Kuciaka – kto je kto?

„Môj súkromný život si nejakým spôsobom usporadúvam. Čiže je to asi prirodzené, že hneď teraz nezvestujem všetko,“ vyhlásila Čaputová.

Ak máte informácie o súčasnom partnerovi kandidátky na post prezidentky Z. Čaputovej, napíšte na redakcia@hlavne.sk

Čo skrýva prezidentská kandidátka?

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky