Jednou vetou

Čaputovej problémy s partnerom: Stoja pri nej bežní ľudia aj celebrity

Zuzana Čaputová si prechádza ťažkým obdobím

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Zvolená prezidentka Zuzana Čaputová prechádza momentálne veľmi náročným obdobím. Čaká ju príprava na nástup do funkcie, množstvo návštev a rokovaní. Problémy má budúca prezidentka aj vo vzťahu, zverila sa s nimi svojim fanúšikom na sociálnej sieti. Tí však stoja pri nej a plne ju podporujú.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Vzťah Zuzany Čaputovej a jej partnera Petra zverejnila samotná Čaputová pred niekoľkými mesiacmi, v predvolebnom období. S partnerom sa ukazovali na verejnosti, stál po jej boku v oboch kolách volieb, aj počas volebnej noci. Necelé tri týždne pred inauguráciou na svojom Instagrame potvrdila teórie o problémoch v jej vzťahu.

Toto nikto nečakal! Prezidentka Čaputová otvorene o problémoch vo vzťahu

Radšej budeme s Petrom úprimní a povieme vám, že naozaj prechádzame ťažkým obdobím vyrovnávania sa so situáciou, v ktorej sme sa ocitli, objasnila v popise fotografie Čaputová, ktorá okrem iného vyjadrila, že verí, že s Petrom u ľudí nájdu porozumenie, keďže nie sú jediným párom, ktorý prechádza kritickým obdobím. Pochopenie a podporu našla u mnohých celebrít, ale aj slovákov. Tí si podľa ich slov vážia najmä otvorenosť a úprimnosť budúcej prezidentky Slovenskej Republiky, a vo vzťahu aj pri pracovných povinnostiach jej držia palce.

„Držím palce“ odkázal Čaputovej milým emoji aj herec Ján Koleník | Zdroj: instagram

 

Týchto berie do paláca. Zuzana Čaputová predstavila prvých ľudí z tímu

Ako teda naznačujú okolnosti aj samotná Čaputová, problémy vo vzťahu musí zvládnuť popri náročných pracovných povinnostiach. Či sa jej to s partnerom Petrom podarí, alebo sa rozhodnú svoje cesty rozdeliť, ukážu pravdepodobne najbližšie dni.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky