Jednou vetou

Čo majú spoločné Ivetta Macejková, Madonna a Nicole Kidman?

Premiér Peter Pellegrini a predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková, Košice 4. 5. 2018

foto: facebook

Často počúvame, aby sme dbali na šírenie našich výrobkov a podporovali domácich výrobcov. Platiť by to o to viac mohlo na najvyšších miestach. Všimli sme si, že na Ústavnom súde SR je toto nepísané pravidlo zrejme výnimkou.

Minulý týždeň premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) v rámci pracovného výjazdu na východnom Slovensko navštívil aj Ústavný súd Slovenskej republiky v Košiciach (ÚS SR).

Pellegrini: Ľudia sa lode na Domaši dočkajú

Našej pozornosti neunikli zábery, na ktorých je súčasťou pohostenia na pracovnom stole minerálna voda. Nie však naša slovenská, ale „mercedes“ medzi minerálkami, ktorú pijú všetky osobnosti, štátnici a nemôže chýbať v najlepších reštauráciách.

Vymení Pellegrini vládnu limuzínu za toto?

Jej výnimočnosť spočíva najmä v pôvode –  pochádza z francúzskych Álp, kde dopadajú kvapky dažďa alebo snehové vločky. Proces filtrácie trvá neuveriteľných 15 rokov. Hovorí sa, že v tejto vode drieme krása a vitalita. To ju robí výnimočnou aj v cene – jednu pollitrovú fľašu môžete zohnať v obchode aj za 1,40 €, zatiaľ čo cena za podobné balenie ale slovenského výrobcu vyjde od 0,19 €.

Spoznali by ste ho? Toto je Edward z Pretty Woman

S obľubou sa k nej hlásia hviezdy ako Madonna, Nicole Kidman, Julia Roberts, Natalie Imbruglia či francúzsky exprezident Nicolas Sarkozy. Niektoré celebrity, dokážu kvôli tejto vode zrušiť aj svoje vystúpenie, pokiaľ ju organizátori nezabezpečia do bufetu v zákulisí. Povráva sa, že herečka Demi Moore si ňou umýva vlasy pre jej výnimočné vlastnosti. Čarovná minerálka evidentne dodáva sviežosť aj na Ústavnom súde v Košiciach.

Premiér Peter Pellegrini počas rokovania s Ivettou Macejkou, predsedníčkou Ústavného súdu SR, Košice 4. 5. 2018 | foto: facebook

 

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky