Dcéra po Valkovi. Vie sa poriadne odviazať?!

Jana Valková

autorská koláž hlavne.sk, Facebook, valkovaparters.sk

Známeho advokáta zavraždili pred ôsmimi rokmi v jeho vile v Pezinku. Ostala po ňom jedna dcéra Jana. Tá sa venuje rovnakému remeslu ako jej otec. Vedie právnickú kanceláriu. Kedysi však bola riadne číslo. Na diskotékach sa nevyhýbala odviazaným situáciám.

Nájdete nás aj na facebooku – Pridajte sa k nám TU

Do redakcie nám čitateľ zaslal staré fotky z archívu českého párty portálu, ktoré sú na stránke stále dostupné. Je na nich údajne mladá Jana Valková. Užíva si na nich s kamarátkou. Je v nálade a víre tanca. Fotografie podľa nášho zdroja vznikli rok pred zastrelením Ernesta Valka. Rok 2009 je uvedený aj na internetovom portáli, takže tvrdenie súhlasí. Na fotografiách je brunetka, ktorá ako by Valkovej z oka vypadla. Keď sa na fotografie pozriete aj na druhýkrát, či vás zrak neklame, má žena bozkávajúca sa s kamarátkou tie isté rysy tváre ako právnikova jediná dcéra. Až šokujúca podoba.

Exkluzívne foto: Drucker zakladá stranu. Tajné stretnutie s koaličným poslancom

Srandistka

Brunetka sa v nočných podnikoch ukazovala so železnou pravidelnosťou. Ako na dobrú “parťáčku“ na ňu spomínajú mnohí: „Bola s ňou sranda. Išla do všetkého a niekedy mala naozaj divoké nálady,“ dozvedeli sme sa. Podľa fotografií sa zrejme dá tomuto vyhláseniu veriť.

Sladkosti aj kávička s kamoškou. Štýlová expolitička na záťahu v obchodoch.

Seriózna právnička

Dnes jej meno nesie právnická kancelária, ktorá vám podľa stránky pomôže s každou trampotou. Obchodné, rodinné, trestné, pracovné i ústavné právo a ďalšie. Na úvodnej stránke firemného webu vás privítajú dve krásne dámy. Ako zo škatuľky. JUDr. Jana Valková a blondínka JUDr. Lenka Krihová. Dcéra mŕtveho Ernesta Valka má podľa informácií pod palcom práve rodinné právo, správne právo, trestné právo. Podľa jej pôsobivého curriculum vitae ju zrejme klienti za párty šelmu netipujú.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Hviezdy spomínajú: Aké sú ich najkrajšie Vianoce?

Môže vás zaujímať

Pacientom s ojedinelým generickým ochorením svitá vďaka Slovákom nádej