VIDEO: Domové prehliadky u Kočnera vo Five Star Residence, Bernolákove, podnikateľ je pri tom

Od rána prebiehajú policajné prehliadky v nehnuteľnostiach Mariána Kočnera. Je pri tom.

autorská koláž hlavne.sk, facebook Polícia SR, TASR

Obrovská razia v nehnuteľnostiach patriacich podnikateľovi Mariánovi Kočnerovi prebieha od skorého utorkového rána. Policajti už zasahovali vo Five Star Residence aj v Kočnerovom dome v Bernolákove. Podľa polície sa prehliadky týkajú násilnej trestnej činnosti. Policajných prehliadok sa zúčastňuje aj samotný podnikateľ.

Marián Kočner je vo väzbe od júna kvôli obvineniu z falšovania a pozmeňovania cenín, ide o spor so zmenkami TV Markíza v hodnote takmer 70 miliónov eur.

Našli sme brata Mariána Kočnera. Sú úplne rozdielni

Razie sú vo všetkých nehnuteľnostiach patriacich Mariánovi Kočnerovi. Prvý raz sa však prehliadky netýkajú jeho ekonomických aktivít, ale podozrenia z násilnej trestnej činnosti. Jeden z obvinených z vraždy Jána Kuciaka – Zoltán Andruskó, ktorý spolupracuje s políciou uviedol vo svojej výpovedi, že vraždu si mal objednať Kočner. „Netušíme o čo ide, sledujeme to v médiách,“ zhodli sa pre hlavne.sk oslovení advokáti podnikateľa Kočnera, ktorí ho zastupujú v ekonomických veciach.

Obvinený Andruskó spolupracuje s políciou. Za objednávateľa vraždy Kuciaka označil Kočnera

Policajná razia u Mariána Kočnera. | zdroj: FB Polícia SR

 

Takto vyzerá nehnuteľnosť Mariána Kočnera na bratislavskej Kolibe, kde zasahujú policajti v týchto chvíľach. Podnikateľ na Kolibe s policajtami nie je.

Zločinecké komando v kauze vraždy Kuciaka – kto je kto?

Tu je policajné video zo zásahu.

Domové prehliadky

MIMORIADNA SPRÁVA: DOMOVÉ PREHLIADKY V SÚVISLOSTI S NÁSILNOU TRESTNOU ČINNOSŤOUDnes prebiehajú domové prehliadky viacerých priestorov u konkrétnej osoby v súvislosti s násilnou trestnou činnosťou. Viac informácií nie je možné poskytnúť.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 16. október 2018

Správu priebežne aktualizujeme

 

Prečo Kočner sprevádza policajtov pri razii? Lebo musí!

Môže vás zaujímať

Na Slovensku požiadalo v roku 2018 o azyl 10 maloletých bez sprievodu