Jednou vetou

Drucker a jeho psí kukuč. Matovičov odkaz hovorí za všetko

Matovič posiela Druckerovi jasný odkaz

autorská koláž hlavne.sk, TASR, Michal Psota, litlepups

Exminister Tomáš Drucker zvažuje návrat do politiky a založenie strany. Igor Matovič (OĽaNO) mu však ešte v minulosti Druckerovi posielal štipľavý odkaz, nech na ľudí nehrá psie oči. A tak sme vybrali zopár psíkov, ale na názor sa opýtali aj psychológa. Ohúri verejnosť Drucker známou fintou?

Exkluzívne foto: Drucker zakladá stranu. Tajné stretnutie s koaličným poslancom

„Myslí si, že keďže má kukuč ukrivdeného havinka, tak ľudia budú dostatočne hlúpi a túto hru mu uveria,“ adresoval tieto slová Tomášovi Druckerovi na jar líder Obyčajných ľudí Igor Matovič. Drucker odchádzal z ministerstva vnútra po prevalení kauzy pozemkov pri Trnave, ktorú Matovič na neho vtedy vytiahol.

Horúce bozky so ženou. Dcéra po Valkovi sa vie poriadne odviazať?!

Exminister sa pred pár dňami vyjadril, že zvažuje založenie politickej strany. Hlavne.sk Druckera pristihlo na tajnom stretnutí s poslancom Martinom Fedorom (Most-Híd) a exriaditeľom Všeobecnej zdravotnej poisťovne Miroslavom Kočanom. Zaberú Druckerove psie oči a okúzli tak ľudí?

Ešte ani nezaložil stranu a už mu poriadne naložili. Toto odkazujú Druckerovi bývalí kolegovia

„Pes je symbolom oddanosti a nezištnej lásky. Takýto prosebný, niekedy až žobroniaci pohľad psích očí preto evokuje v ľuďoch dôveru, sympatiu a oddanosť,“ povedal pre hlavne.sk psychológ Róbert Máthé. Podľa kynológov, ale aj samotných majiteľov údajne stačí niekedy krátky pohľad do očí domáceho miláčika na to, aby naše telo zaplavil oxytocín. Hormón lásky nás potom zbaví hnevu, depresie, úzkosti a zlepší vzťahy. A to nie je všetko.

Po pozemkoch musel Drucker vysvetľovať aj Haščáka z Penty

Okrem toho je známe, že keď psík niečo vyparatí, začne gániť na okolie povestným omilosťujúcim pohľadom. Majitelia tak neraz mávnu rukou, odrazu majú havkáči všetko odpustené a zabudnuté, čo povystrájali. Za ten prosebný pohľad by sme im, ako sa zvykne vravieť, dali hádam aj z posledného.

Druckerova súťaž na sanitky poriadne smrdí

Posúďte sami psíkov, ktorých sme vybrali na porovnanie. No nemajú rozkošný pohľad? Po pár sekundách im všetko prepáčite:

Maďarský stavač | Foto: TASR, Pinterest
Mopslík | Foto: TASR, Wikipedia
Špringeršpaniel | Foto: TASR, Youtube
Bígl | Foto: TASR, Pinterest
Baset | Foto: TASR, Pinterest

Nájdete nás aj na facebooku – Pridajte sa k nám TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky