Drucker si zavolal na pomoc známych marketérov

Tomáš Drucker pokračuje v stretnutiach kvôli jeho novej strane

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Kým Slovensko žije prezidentskými voľbami, exminister zdravotníctva a vnútra v smeráckej vláde Tomáš Drucker pracuje na svojom politickom comebacku. Pozrite sa s kým sa radí. Foto nájdete nižšie v článku:

Exkluzívne foto: Drucker zakladá stranu. Tajné stretnutie s koaličným poslancom

Peter Hajdin, ktorý pracoval na prezidentskej kampani Martina Bútoru, Andreja Kisku aj na predvolebnej kampani SDKÚ a odborníčka na reklamu Simona Bubánová robili nedávno spoločnosť Tomášovi Druckerovi. Ten by mal ohlásiť vznik novej politickej strany.

Buduje si tím? Tomáš Drucker na kávičke so známym moderátorom

Hlavne.sk už informovalo o stretnutiach Druckera s koaličným poslancom z Mostu-Híd Martinom Fedorom či markizákom Darom Richterom. Špekuluje sa, že v strane by sa mohli objaviť dlhoročný smerák Marek Maďarič a bývalá riaditeľka TV Markíza Zuzana Ťapáková, tiež známa z kauzy Evka, pri ktorej šlo o predraženú akciu v súvislosti s predsedníctvom Slovenska v Rade EÚ.

Čo na to Bubánová

Hlavne.sk sa opýtalo Simony Bubánovej aj Petra Hajdina, či plánujú pre exministra zdravotníctva kampaň alebo vstup do politiky po jeho boku. „Nie neplánujem,“ reagovala Bubánová. Peter Hajdin sa do uzávierky nevyjadril.

Druckerova súťaž na sanitky poriadne smrdí

Hajdin má spoločne s Adamom Znášikom reaklamnú agentúru Komplot. V minulosti spolupracovala s viacerými úspešnými aj neúspešnými politikmi. Naposledy s Róbertom Mistríkom, ktorý však z boja o prezidentský úrad odstúpil.

Komplot = aj štátne zákazky

Do pozornosti sa Komplot dostal aj vďaka zákazkám z verejných zdrojov. Podľa medializovaných informácií pred parlamentnými voľbami v roku 2010 pomáhali v kampani SDKÚ.

Potom ako sa predseda SDKÚ Mikuláš Dzuridna stal ministrom zahraničných vecí, komplot získal zákazku na marketingové služby od Správy diplomatických služieb vo výške 36-tisíc eur.

Agentúra spolupracovala aj na kampani banskobystrického župana Jána Luntera a po jeho víťazstve dostala bez súťaže zákazku na realizáciu župných novín, v ktoré propagovali kult osobnosti súčasného župana, za čo boli kritizovaný Transparency International.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

Spojte sa s nami na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Oficiálne výsledky sú príjemným prekvapením a záväzkom, uviedol Bilčík