Jednou vetou

EXKLUZÍVNE FOTO: Drucker láka do strany Ficových exministrov

Exminister Tomáš Drucker

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota, TASR

Samé tajnosti! Bývalý minister zdravotníctva a krátko aj vnútra Tomáš Drucker pokračuje v stretnutiach s viacerými politikmi a známymi tvárami, ktoré prehovára na vstup do jeho politickej strany. Hlavne.sk pristihlo Druckera na stretnutí s exministrom kultúry Marekom Maďaričom, či prednedávnom s exministrom školstva Jurajom Draxlerom. V kuloároch sa šepká, že lanári aj bývalého šéfa RTVS Václava Miku.

Exkluzívne foto: Drucker zakladá stranu. Tajné stretnutie s koaličným poslancom

Exminister zdravotníctva Tomáš Drucker pokračuje v stretnutiach a rokovaniach o svojej novej politickej strane. Len nedávno sa stretol s viacerými známymi tvárami.

FOTO: Načapali sme ju. Pozrite sa, kam si odbehla ministerka vnútra Saková

Začiatkom týždňa sme prichytili Tomáša Druckera v centre mesta pri debate s bývalým riaditeľom RTVS a neúspešným kandidátom na post primátora Bratislavy, Václavom Mikom. „Žiadnu politickú kariéru zatiaľ nemám v pláne. Ja sa stretávam s mnohými ľuďmi,“ reagoval pre hlavne.sk prekvapený Václav Mika, ktorý ponuku od Druckera však nevyvrátil. Zdá sa, že konkurzy na tváre do novej strany stále nekončia.

Prehovorí Ficových exministrov?

O niečo dlhšie sa Tomáš Drucker v reštaurácii zdržal s bývalým ministrom kultúry, v súčasnosti nezaradeným poslancom NR SR Marekom Maďaričom.  Ten na otázky hlavne.sk najprv nereagoval, nakoniec sa po štyroch dňoch rozhodol poslať iba strohú odpoveď: „Ak budem plánovať nejakú politickú budúcnosť, tak to oznámim sám.“

Drucker si zavolal na pomoc známych marketérov

Ešte koncom minulého roka sme zastihli Druckera na stretnutí s bývalým generálnym riaditeľom Všeobecnej zdravotnej poisťovne Miroslavom Kočanom, či s exministrom obrany za čias SDKÚ a terajším poslancom NR SR Martinom Fedorom (Most-Híd).

Manželka ministra dopravy Érseka: Neúspešná developerka?

Drucker tiež viedol rozhovory s odborníčkou na reklamu Simonou Bubánovou, či expertom na predvolebné kampane Petrom Hajdinom. Ani jeden z nich vstup do novej strany zatiaľ nepotvrdili, ale z jeho stretnutí je zrejmé, že svoj tím si starostlivo buduje.

Buduje si tím? Tomáš Drucker na kávičke so známym moderátorom

Minulý mesiac sa vyše hodiny diskrétne rozprával Drucker s bývalým ministrom školstva v druhej Ficovej vláde Jurajom Draxlerom, ktorý sa po parlamentných voľbách 2016 stiahol z politického života a napokon zakotvil v Slovenskej akadémii vied, ako vedúci inštutútu pre strategické analýzy. Obaja na naše otázky nereagovali.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

Stále zahmlievajú luxusné platy u prezidenta

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo kontaktujte na čísle 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Operátori majú posielať štátu telefónne čísla navrátilcov z „červených“ krajín, zaviesť sa má aj nový priestupok