Jednou vetou

Exminister Kaliňák terčom vtipov. Toto sa o ňom najnovšie šíri

Robert Kaliňák je najnovšie hviezdou mnohých vtipov

autorská koláž hlavne.sk

Únos Vietnamca, ktorý v týchto dňoch rezonuje na každom rohu ľudia zobrali aj z druhého konca. Okrem toho, že sa neustále hľadajú odpovede, kto všetko v tom má prsty, či sa dalo tomu zabrániť a podobne, ľudská fantázia naozaj nepozná konca. Internetom kolujú na túto tému už aj mnohé vtipy. Pozrite sa, na niektoré z nich.

Quang je na Slovensku, tvrdia jeho susedia. Skrýva sa?

Zatiaľ čo v najvyšších politických kruhoch to vrie pre kauzu únosu Vietnamca, ľudia už toho majú zdá sa aj plné zuby. Tvorivosť nepozná hranice a tak na túto tému dokonca kolujú viaceré vtipy.

V kauze únosu Vietnamca niekto klame. Klamú Nemci? Kaliňák? Kiska?

„Nepoznáte cestovku, čo mala minulý rok tú poznávačku do Vietnamu? Taký okruh cez Prahu, Nemecko, Blavu a Moskvu. Kombinovaná doprava auto + lietadlo a za únosné ceny,“ poslal nám do redakcie najnovší vtip čitateľ Aďo.

Ak sa potvrdia medializované informácie, ide o viac než vážnu vec

Prípadne sa ku kauze šíri aj úsmevná hádanka: „Minister verejnej bezpečnosti a vnútra vo Vietname je Lama. Kam sme sa to dostali, keď už lamy začínajú unášať svojich ľudí?“ podobných fórikov je na svete už nespočetné množstvo.

ÚNOS VIETNAMCA – Toto prinieslo stretnutie najvyšších ústavných činiteľov

Neustále pribúdajú rôzne fotomontáže, v ktorých hlavným aktérom je exminister vnútra Robert Kaliňák. Len sa na to pozrite, kam až siaha ľudská kreativita a na čom sa najnovšie zabáva internet.

GALÉRIA (kliknite na obrázky)

Môže vás zaujímať

Návrh EK v oblasti migrácie má podľa Sulíka v sebe skryté povinné prerozdeľovanie migrantov