Jednou vetou

Exminister Sólymos si znovu zavaril. Týmto niektorých poriadne najedoval

Exminister životného prostredia László Sólymos

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Niektorí mu to zrátali aj s úrokmi. Nie je to tak dávno, čo skončil minister životného prostredia László Sólymos. Avšak z kandidátky Most-Híd neodstúpil, preto kampaňuje ostošesť a objavil sa v najnovšom videu. A to zrejme nemal robiť:

Vypil si, vystrájal a zatkla ho aj polícia. Bývalý Bugárov minister životného prostredia László Sólymos sa v januári neslávne zviditeľnil incidentom v centre hlavného mesta, po ktorom popri triezvení odstúpil a podal demisiu. Poškodeným sa ospravedlnil a svoje správanie verejne oľutoval.

Zatiaľ, čo vtedy hlavnú úlohu zohral nejaký ten pohárik alkoholu, tentoraz sa Sólymos zviditeľnil v triezvom stave. Ani to však nezabralo. Exminister zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom hovorí o všetkých úspechoch, či úlohách, s ktorými sa musel počas funkcie popasovať, čo sa podarilo a čo nie.

Pellegrini Sólymosovi: Ožral si sa? Pobil si sa? Toto by si mal urobiť!

Ako sa zdá, Sólymos nie všetkých oslovil a niektorí ho majú riadne v zuboch, spočítali mu to vo verejných komentároch: „Ty si sa už vyfarbil, zbytočná snaha,“ uviedol jeden z diskutujúcich pod videom. „Takýchto politikov by sme mali mumifikovať, ako výstrahu pre budúce generácie,“ napísal ďalší diskutujúci.

V ďalšom komentári sa objavila kritika k jeho práci: Pán Solymos, mohli by ste ako gesto korektnosti zverejniť zmluvy o nákupe pozemkov pod diaľnicami ? Je to otázka ochoty a pár klikov na nete. Spravíte to ?,“ pýta sa Karol. „Tento človek sa nehanbí predvádzať?“ pýta sa Ján.

Idema ďalej pre zelenšie Slovensko

Uverejnil používateľ László Sólymos Štvrtok 13. februára 2020

Časť komentárov na sociálnej sieti:

Časť komentárov, ktoré sa objavili od videom exministra Sólymosa | Facebook

 

Patakyová ani Ravasz na kritiku Solymosa nenabrali odvahu

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky