Jednou vetou

Fico nedovolenkuje, lieči si srdce

Robert Fico musel opäť vyhľadať lekársku pomoc

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Kde je premiér Fico? Nereaguje na vzburu časti členskej základne a neukázal sa ani po eurovoľbách. Má dovolenku naplánovanú až do 6. júna. Takéto informácie sa šírili až do dnešného dňa, kedy sa značne zmenili. Fico nie je na dovolenke, ale lieči sa! "Odletel do Izraela. Zveril sa do rúk tamojším najlepším kardiológom," uviedli pre denník Pravda dva zdroje z Izraela.

Ďalší prokurátor kvôli Kočnerovi na odstrel?

Robert Fico podstúpil operáciu srdca krátko po parlamentných voľbách, ešte v apríli 2016 v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v Bratislave.

Po troch rokoch sa vybral kvôli srdcu do Izraela, kde očakáva, že mu poradia s jeho zdravotnými problémami týkajúcimi sa srdca – uviedol nemenovaný zdroj.

Nový náhradník za Číža? Marek Mitterpák je pripravený, ak povie Varga nie

„Je to pravda a samozrejme, že o všetkom bol informovaný náš premiér Benjamin Netanjahu. Boli sme pánovi Ficovi maximálne nápomocní,“ reagoval nemenovaný zdroj z Izraela.

FOTO: Ficove údajné kontakty s mafiou si preklepol aj bývalý šéf ŠtB Lorenc

Expremiér od operácie v roku 2016, kedy mu údajne zaviedli tzv. bypass, mal absolvovať niekoľko ďalších vyšetrení. Pred nejakým časom sa dokonca v jeho okolí hovorilo, že pomoc vraj vyhľadal aj na kardioklinike v Rakúsku. Informácie sa však nikdy nepotvrdili.

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky