Jednou vetou

Flašík sa pustil do budúcej vlády: Začnite makať a ukážte, čo viete!

Bývalý politický marketér Fedor Flašík sa obul do vznikajúcej koalície

autorská koláž hlavne.sk, Foto: SITA/Branislav Bibel

Stále sleduje vývoj v politike a nezabúda ju pravidelne komentovať na sociálnej sieti. Bývalý politický marketér a niekdajší dvorný autor niekoľkých kampaní pre Smer-SD Fedor Flašík poslal vznikajúcej vláde Igora Matoviča drsný odkaz aj s vulgarizmami. Toto ho poriadne vytočilo:

Koronavírus na Slovensku. Počet pacientov prekročil číslo 20

Koncom roka 2019, ale aj krátko pred parlamentnými voľbami prebehli médiami neraz vyjadrenia vtedajšej opozície na dosluhujúci kabinet premiéra Petra Pellegriniho so slovami, že „vláda by mala už len svietiť a kúriť“. V súčasnosti a najmä v súvislosti so situáciou okolo Koronavírusu sa o žiadnom „udržiavacom režime“ nedá ani náhodou robiť.

Matovič vs. Pellegrini

Rokovaní Ústredného krízového štábu sa od pondelka zúčastňuje aj dezignovaný premiér Igor Matovič. Ten štvrtok kritizoval Pellegriniho  a vládu, že nemá plán pre prípad vyššieho počtu nakazených koronavírusom. „Žiadny takýto plán neexistuje. Nedovolil mi ani vystúpiť. Lebo som si ho dovolil kritizovať, že ak je premiér, tak nemôže zabezpečovať kľúčové respirátory pre lekárov dva mesiace po tom, ako vypukla kríza v Číne,“ povedal šéf OĽaNO na adresu premiéra. Samotný Peter Pellegrini za slovami I. Matoviča vidí niečo iné: „Slovensko čelí najväčšej kríze v histórii a on si z toho bude vytĺkať politický kapitál, to je hanba a hyenizmus,“ zdôraznil.

Dobrá rada od Flašíka

Do diania, hoci s nadhľadom sa zapojil aj niekdajší politický marketér a dvorný autor viacerých kampaní pre Smer-SD v minulosti, Fedor Flašík. „Počúvam od opozície ako to vláda robí nah**no. Ok neviem to posúdiť no mám dojem, ze maká,“ uviedol Flašík a v zápätí pritvrdil: „Vážená budúca koalícia dajte do prdele svoje ega, ráno predstavte vládu, poobede ju prezidentka vymenuje, večer Vám ju odstupujuca vláda odovzdá a od soboty môžete vládnuť a riešiť problém po svojom! Nie zase kričať a nemať zodpovednosť, máte to v rukách urobte to v mene ľudí i voličov!,“ uviedol Flašík na sociálnej sieti, ktorého status v priebehu niekoľkých hodín prezdieľala takmer stovka čitateľov a dosiahol vyše 300 reakcií.

Len postreh, počúvam od opozície ako to vláda robí nahovno. Ok neviem to posúdiť no mám dojem, ze maká . A teraz :…

Uverejnil používateľ Fedor Flašík Štvrtok 12. marca 2020

 

EXKLUZÍVNE. Starosta Kostolišťa: Niektorí pre Koronavírus radšej ani z domu nevychádzajú

Môže vás zaujímať

DRUCKER: Minister Krajčí je nám na nič a mal by hodiť uterák do ringu