Jednou vetou

FOTO A VIDEO: Danko z programu v Kazachstane doslova padol na zadok. Toto musíte vidieť!

V kazašskom hlavnom meste Nursultan na 4. euro-ázijskom fóre vystúpil s príhovorom aj Andrej Danko.

autorská koláž hlavne.sk, NR SR

Toto sa nevidí každý deň! Iba pred pár dňami sa zo zahraničného summitu v Kazachstane vrátil predseda Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) Andrej Danko. Sprevádzali ho podpredseda NR SR Martin Glváč, poslanci Peter Marček a Tibor Glenda. Hostia a nielen naša delegácia zažili ohromujúcu šou, mnohým padali sánky z programu, ktorú pre nich pripravili. Pozrite si nižšie viac:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Toto strčí do vrecka mnohých tvorcov galaprogramov. To, čo zažila naša parlamentná delegácia v Kazachastane, ako aj ďalší hostia doslova vyráža dych! Médiami síce prebehla informácia o Dankovej návšteve Kazachstanu, avšak až teraz sa objavili detaily famózneho programu, ktorý pripravil hostiteľ.

AKTUALIZOVANÉ: FOTO A VIDEO: Danko požiadal o mimoriadne pristátie vládneho špeciálu

Na 4. summite predsedov parlamentov euro-ázijských krajín v hlavnom meste Nur-Sultan predsedovi NR SR Andrejovi Dankovi a ďalším zúčastneným politikom prichystali domáci poriadne prekvapenia, a politici si mohli rovno oči vyočiť. Takto prepracovaným programom a výzdobou by sa mohli inšpirovať dokonca aj režiséri najznámejších šou.

Danko v Kazachstane: Slovensku sa na východe vytvára priestor na rozvíjanie investícií

Už z prvého pohľadu na výzdobu priestorov bolo jasné, že sa Kazachstan rozhodol, že na významnom summite jednoznačne šetriť nemieni. Okrem bohatej výzdoby a vyberaných jedál, ktoré tvorili občerstvenie, čakal politikov aj jedinečný, nezabudnuteľný program.

Sulík ich vykopol z kandidátky, no v iných stranách zrejme nepochodia

Na špeciálnom plátne sa menili motívy známych miest, či ohňostroj takmer na nerozoznanie od originálneho. K tomu zazneli tie najznámejšie operné árie s dokonalou akustikou, precízne aranžmány s prepracovanými kostýmami účinkujúcich. Niektorí si šepkali „čo by za toto dali organizátori Galaprogramu počas predsedníctva SR v rade Európy pred tromi rokmi.“

FOTO: Danko ostal v nemom úžase, keď si vypočul romantické slová od predsedu kórejského parlamentu

VIDEO ZO SLÁVNOSTNÉHO PROGRAMU: (kliknite na náhľad)

Druckerova Dobrá voľba: Aký úspech budúcej strane prinesú tieto známe tváre?

Špeciálny program si mohol užiť práve Andrej Danko, ktorému kazašskí speváci zatancovali a zaspievali aj slovenské ľudové piesne a našu výslovnosť sa naučili dokonale, slovenská delegácia nevychádzala z údivu a za prekvapenie zožali umelci veľké ovácie publika.

FOTO: Dostane malých aj veľkých. Originálny komiks o našom parlamente a dejinách

Andrej Danko dostal ako dar striebornú sochu, ten na oplátku predsedovi Dolnej komory Nurlanovi Nigmatulinovi daroval vyrezávanú slovenskú fujaru, na ktorej si politik rovno aj vyskúšal zahrať.

100 dní prezidentky Čaputovej: Ako sa jej darilo a čo ju čaká?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

FOTO A VIDEO: Čo ukazoval Matovič počas Dankovej tlačovky? Každý tvrdí niečo iné

PREJAV ANDREJA DANKA V KAZACHSTANE:

A. Danko – Prejav na samite v Kazachstane

EURÓPSKA ÚNIA SA NESMIE IZOLOVAŤ, PODPORUJME SA🇸🇰🤝🇰🇿🇷🇺🇰🇷Žiadne sankcie a ani izolovanosť nikdy nepomôžu. Mrzí ma, že medzi nami nie je viac predstaviteľov Únie. Vývoj v tomto geopolitickom regióne vplýva významnou mierou na svetové spoločenstvo. Pred štátmi euro-ázijského priestoru je veľa úloh, ktoré musíme vyriešiť aj v oblasti hospodárstva. Dialóg by nemal mať víťazov ani porazených, je to o schopnosti navzájom sa počúvať a nachádzať riešenia. Ďakujem našim kazašským, ruským a kórejským kolegom za zorganizovanie tohto veľkolepého samitu.

Uverejnil používateľ Andrej Danko – predseda SNS Utorok 24. septembra 2019

 

Totálny babrák, alebo skvelý odborník? Rezník šéfuje RTVS už dva roky. O svojich výsledkoch radšej mlčí

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky