Jednou vetou

FOTO: Ako holubičky! Poliačik s manželkou sa vybrali na nákup

Poslanec Martin Poliačik s manželkou

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Zatiaľ, čo jeho stranícky šéf Michal Truban už niekoľko dní vysvetľuje celému Slovensku svoje skúsenosti s drogami v minulosti, on si užíva sladké parlamentné prázdniny. Hoci aj on má za sebou podobné skúsenosti. Poslanec Martin Poliačik zobral na nákupy svoju polovičku, manželku Hanu. Spolu sa vybrali do obchodného centra ako zaľúbené hrdličky!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Pre mnohé ženy siedme nebo a pre mužov nočná mora – nákupy si počkali aj na manželov Poliačikovcov.  Tí sa pred pár dňami vybrali na nákupy do najznámejšieho nákupného centra v srdci Bratislavy a hlavne.sk bolo pri tom!

FOTO: Chcete sa v lete ochladiť? Nechoďte k moru, skúste tieto jaskyne!

Párik sa prechádzal po uličkách centra, nahliadol do niekoľkých obchodov a najmä pani Poliačiková obdivovala aj módne novinky vo výkladoch. Nezaradený poslanec Národnej rady Martin Poliačik si zatiaľ stihol odbehnúť a vybaviť telefonát, neskôr sa opäť vrátil k manželke a spoločne pokračovali v prechádzke obchodmi ruka v ruke, ako mladí zaľúbenci.

FOTO: Lenivý chodiť na poštu? Poliačikovi nosia balíky do parlamentu

Ich dvaja synovia Jakub (8) a Jerguš (6) pravdepodobne ostali doma a užívajú si pred nástupom do školy posledné týždne prázdnin. Z Martina Poliačika je aj napriek svojej rebelskej minulosti rodinný typ, a z manželky aj synčekov má podľa vlastných slov mimoriadnu radosť. článok pokračuje nižšie

FOTO a VIDEO: Pozrite si tie najkrajšie miesta na zemi!

 

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

FOTO: Takto vyzerá tohtoročná festivalová móda!

Poliačik si užíva parlamentné prázdniny, zatiaľ čo jeho stranícky šéf Michal Truban sa už niekoľko dní skloňuje v médiách so svojou drogovou minulosťou. Nádejný premiér totiž najskôr tvrdil, že vyskúšal marihuanu, no ukázalo sa, že to nebolo všetko. „Marihuanu som mal viackrát, nielen raz na intráku a zároveň som pred dvanástimi rokmi vyskúšal LSD. A to je všetko,“ uviedol vo videu pred pár dňami na vysvetlenie.

VIDEO: Fico: Zverejnenie Kočnerovej komunikácie je chabý pokus prekryť Trubanove drogy

„Chápem, že aj toto je súčasťou môjho príbehu, ale aj takéto chyby sa stávajú. Takto sa o drogách nemá pred študentmi hovoriť. Z chýb sa treba poučiť, hovoriť si pravdu a týmto princípom chcem posunúť túto krajinu,“ dodáva Truban, ktorý vysvetľuje, prečo najskôr klamal. Celé sa to udialo po tom, ako vyplávalo na povrch staršie video, v ktorom pred študentmi na konferencii v roku 2012 používa alkohol a drogy ako prirovnanie k ceste za úspechom. Truban pôvodne tvrdil, že to bolo celé vytrhnuté z kontextu.

VIDEO: Truban neskúsil len marihuanu

Pritom aj Trubanov kolega z Progresívneho Slovenska a poslanec NR SR Martin Poliačik má zaujímavé skúsenosti v tejto oblasti. „V mojom okolí na také drogy doplatilo veľa ľudí. Chcel som vedieť, prečo to robia a tak som raz vyskúšal pervitín aj heroín. Neoslovilo ma to. Nikdy som drogy nikomu neodporučil, a to ani marihuanu,“ povedal Poliačik ešte v roku 2012 v rozhovore pre denník SME. V minulosti pobúril svojich kolegov z parlamentu, keď doniesol do Národnej rady hašiš, ako sa však ukázalo, išlo len o čokoládu.

Drogy v slovenskej politike nie sú novinkou

„Je to taká malá hrudka, povolené množstvo pre užívateľa do desať dávok,“ konštatoval a dodal: „Vytiahol som to preto, aby všetci videli, aká malá odrobinka môže zmeniť človeku život. Nie preto, že ide o omamnú látku, ale že máme taký zákon,“ vysvetľoval vtedy Poliačik poslancom, ktorí rokovali o novele Trestného zákona. Tá priniesla zníženie dolnej hranice trestu za trestný čin nedovolenej výroby drog, ich držanie a obchodovanie s nimi zo štyroch na tri roky.

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo nás kontaktujte na čísle 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Čaputová v stredu vymenuje chýbajúceho sudcu Ústavného súdu SR