Jednou vetou

FOTO: Bývalý Kiskov parťák Brossmann takto bojuje s horúčavami

Igor Brossmann a Andrej Kiska sú dlhodobo na nože

autorská koláž hlavne.sk, jxp, Facebook

Hoci ho pred časom mal plné zuby, možno by nebolo na škodu sa udobriť. Navyše teraz, keď exprezident zakladá stranu, ten by isto ocenil dobrú kampaň. Podnikateľ v reklame a spoluzakladateľ Dobrého Anjela Igor Brossmann, ktorý v minulosti spolupracoval s Andrejom Kiskom takto zatočil s prvými letnými horúčavami. Foto nájdete nižšie.

Nič nebude. Kiska mal dostať v Česku najvyššie štátne vyznamenanie

Bývalý Kiskov kamarát, podnikateľ v reklame a spoluzakladateľ Dobrého Anjela Igor Brossman si vyrazil v prvých letných dňoch do centra Bratislavy. Spoločnosť mu robila sympatická brunetka, na stole nechýbala osviežujúca limonáda a na hlave štýlová čelenka tzv.“hltač potu“.

Kiska oficiálne oznámil založenie strany „Za ľudí

„Andrej Kiska od začiatku vošiel do Dobrého anjela nie preto, aby pomáhal iným, ale preto, aby iní pomáhali jemu. Pochopil som, že my všetci, ktorí sme venovali čas a peniaze Anjelovi, sme v skutočnosti od začiatku financovali politickú kampaň jednému človeku,“ uviedol pred štyrmi rokmi v rozhovore pre mesačník Stratégie Igor Brossmann. Kedysi boli Kiska a Brossman silná dvojka, dnes sa oblúkom obchádzajú a nevedia pomaly prísť na meno.

FOTO: V rovnakom čase na rovnakom mieste. Minister Žiga a jeho predchodca na večeri

O tom, či si nájdu si k sebe znovu cestu a niekedy sa vôbec udobria, ukáže čas. Isté však je, že Brossmann naďalej pôsobí v reklame a budoval v minulosti viacero dodnes úspešných značiek spolu s Andrejom Kiskom a jeho bratom Jarom, až do doby, keď tieto spoločnosti úspešne nepredali ďalej. Isto by exprezidentovi poradil nové trendy v reklame pri budovaní značky novozaloženej politickej strany Za ľudí.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Nafotené s HUAWEI P20 Pro

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky