FOTO: Europoslanec vo výslužbe. Kukan si začal užívať leto a vybavil si aj účty s Blahom

Bývalý poslanec Európskeho parlamentu Eduard Kukan si v centre Bratislavy posedel s kamarátmi

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Po desiatich rokoch v Európskom parlamente a viac ako 26 rokoch v politike si konečne môže oddýchnuť! Eduard Kukan, bývalý minister zahraničných vecí sa iba pred pár dňami vybral na letnú večeru s manželkou a známymi. Náš fotograf zastihol v dobrej nálade celú partiu. Krátko na to však musel reagovať na poslanca Ľuboša Blahu. Tieto slová si len tak nedá za klobúk! Čítajte nižšie viac:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Eduard Kukan je známy najmä svojim pôsobením v SDKÚ, europarlamente a svojou diplomatickou činnosťou. Do europarlamentu v tohtoročných voľbách už nekandidoval, ešte stále však má myšlienky, ktoré by v politike rád využil, a z politiky preto odísť natrvalo podľa vlastných slov nechce.

Toto leto sa rozhodol si po dlhých rokoch v politike dopriať vytúžený oddych a jeseň možno ukáže, či sa vráti do vysokej politiky.

VIDEO: Raper Rytmus vyznal lásku Jasmine aj vytúženému synovi

Pred pár dňami sa teda vybral s manželkou Zdenkou a známymi na obed do jednej z obľúbených reštaurácií priamo v srdci Bratislavy. So známymi a manželkou sme šli do reštaurácie, povedal v rozhovore pre hlavne.sk Kukan. „Mám sa dobre, som v blízkom zahraničí v kúpeľoch,” doplnil Kukan, ktorý si podľa vlastných slov oddych mimoriadne užíva. Počas leta sa chystá s manželkou a známymi na dovolenku do zahraničia, bližšie informácie však prezradiť nechcel.

FOTO: Europarlament má nového predsedu. Charizmou si však hlasy nezískal

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Aj napriek tomu, že si chcel Eduard Kukan od politiky oddýchnuť aspoň v najbližšom období, o dianie sa stále zaujíma a občas do politických tém „zabŕdne“ najmä na svojom Facebooku. Práve tam sa iba pred niekoľkými hodinami vyjadril na adresu kontroverzného politika Ľuboša Blahu, ktorého vyjadrenia ostro skritizoval. On zrejme stratil pojem o realite a myslí si, že môže všetko. Klamať, podvádzať, manipulovať. Rodičia zrejme dosť odflákli jeho výchovu. Blaha sa vysmieva môjmu pôvodu. To môže iba hlupák, vyjadril rozhorčenie v statuse Eduard Kukan.

CELÉ VYJADRENIE SI PREČÍTAJTE PO KLIKNUTÍ NA STATUS

Najradšej by som dovolenkoval. Ale musím si vybaviť jednu vec s Ľ. Blahom. Ide o reakciu na moje slová, že svojimi…

Uverejnil používateľ Eduard Kukan Pondelok 8. júla 2019

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Čižnár dočasne pozastavil funkciu prokurátorovi z Threemy Palovičovi