Jednou vetou

FOTO: Ficove údajné kontakty s mafiou si preklepol aj bývalý šéf ŠtB Lorenc

Robert Fico

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Náhoda, alebo profesionálna deformácia? Bývalého šéfa komunistickej Štátnej bezpečnosti Alojza Lorenca (79) sme zastihli v nákupnom centre, ako si študuje informácie o expremiérovi Robertovi Ficovi. Pozrite sa, s akým zápalom sa zahryzol do najnovších správ o bývalom predsedovi vlády, ktorý mal údajne telefonovať s talianskym podnikateľom Antoninom Vadalom. Fotografie nájdete nižšie:

Trapas u premiéra. Pre toto nebol Pellegrini naživo v diskusnej relácii

Medializované informácie o údajných kontaktoch medzi talianskym podnikateľom Antoninom Vadalom a bývalým predsedom vlády Robertom Ficom zaujali aj bývalého posledného šéfa komunistickej Štátnej bezpečnosti Alojza Lorenca. Ten sa pred pár dňami objavil bežne medzi ľuďmi v bratislavskom nákupnom centre, kde vybehol na nákupy a kávičku.

Šéf ŠtB Alojz Lorenc si obzeral pomôcky pre gazdinky

„Pána Vadalu nepoznám,“ vyhlásil Fico v diskusii televízie TA3 V politike (v nedeľu 24.2.). Informácia o telefonáte bola podľa Fica zneužitá.

V televízii expremiér ukázal komunikáciu medzi slovenským ministerstvom zahraničia a slovenským veľvyslanectvom v Ríme, ktoré má podľa neho dokazovať, že neexistuje odposluch, na ktorom je jeho a Vadalov hlas.

S Vadalom sa nepoznám, sú to vykonštruované bludy – odkazuje Fico

Zdá sa, že jeden z najobávanejších šéfov tajnej polície vo vtedajšom Československu je stále v obraze a naďalej sa zaujíma o dianie na domácej politickej scéne. Počas toho, ako jeho manželka odbehla na pár nákupov v okolitých prevádzkach, zaujal ho článok v denníku Nový Čas s názvom „O čom volal s Ficom?“. Pozrite si viac v galérii:

FOTOGALÉRIA (kliknite na náhľad)

ODPORÚČAME: Poradca poradcu? Bývalý poslanec Rafaj na kávičke s Dankovou pravou rukou

Spojte sa s nami na facebooku. Nájdete nás TU. Za každý like alebo share ďakujeme 🙂

Môže vás zaujímať

Ministerstvo vnútra nedokáže vysvetliť, čí Lučanský má, alebo nemá šoféra