Jednou vetou

FOTO: Lipšic nevedel z nahotinky odlepiť oči

Daniel Lipšic si nenechal ujsť strhujúce momenty nevšedného umenia

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Toto nech jeho manželka radšej nevidí. Exminister vnútra Daniel Lipšic nevedel celé minúty spustiť oči z exotickej krásky. Pozrite sa, ako si obzeral polonahú umelkyňu z Kolumbie.

FOTO a VIDEO: Pozrite sa, ako to Urpiner na Pohode 2019 poriadne rozbalil

Ženatý Lipšic musel neraz vysvetľovať kontakty so ženami. Medializované boli jeho pikantné esemesky s cudzou ženou, banskobystrickou advokátkou a tiež esemesky s Alenou Zsuzsovou, obvinenou v prípade vraždy Jana Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Lipšic tieto kontakty so ženami vehementne odmietal.

FOTO: Čo sa stalo? Slovensko zostarlo o desiatky rokov!

Na trenčianskom festivale Pohoda sa spočiatku rozprával s partiou kamarátov, s nimi však na hodný čas debatu prerušil. Zlákala ho totiž polonahá exotická Ivonne Navas. Vyzlečená iba v nohavičkách vstúpila do priehľadného kontajnera. Lipšic si však teraz s vysvetľovaním ťažkú hlavu robiť nemusí.

FOTO: Auto na parkovisku strážila známa príšera

Rozruch totiž vyvolala umelkyňa. Kolumbijčanka v nainštalovanom Performance Box upozorňovala na potrebu ochrany životného prostredia a kyslíka. Neobyčajná expozícia trvala takmer 2 hodiny, počas ktorých ku koncu musela umelkyňa obalená čírym igelitom miestami až lapať po dychu.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Odfotené Huawei Mate 20 Pro

Kolumbijská vizuálna umelkyňa Ivonne Navas, ktorej dielo obdivoval exminister Lipšic na festivale Pohoda 2019:

Uverejnil používateľ Ivonne Navas Utorok 4. apríla 2017

 

Ivonne Navas (pôv. Kolumbia) je vizuálna umelkyňa, pedagogička, performerka, kultúrna manažérka a skater-ka (korčuliarka). S umeleckou pedagogikou pracuje od roku 2004, pričom performanciu zapája do učebného procesu. Jej progresívne tvorivé oblasti sú experimentálne video, video-performancia, video inštalácia a skateboarding video. Zúčastňuje sa medzinárodných performatívnych festivalov a v súčasnosti dokončuje magisterské štúdium výtvarného umenia, v ktorom sa špecializuje na umenie a životné prostredie. (zdroj: pohodafestival.sk)

 

FOTO A VIDEO: Nástupca známej mačky Grumpy valcuje internet. Šoféroval snáď už všetko!

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Pre kauzu Dobytkár NAKA zasahovala v Bonule