Jednou vetou

FOTO: Štýlová pani profesorka. Vieme, komu venuje Kurilovská takmer každú chvíľu voľna

Šéfka policajnej akadémie Lucia Kurilovská si odbehla od povinností

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Ako to všetko stíha? Šéfuje Policajnej akadémii, vyučuje na univerzite a nedávno posilnila aj rady vznikajúcej strany Dobrá voľba Tomáša Druckera. Rektorka a uznávaná expertka na trestné právo Lucia Kurilovská má aktuálne poriadne nabitý rozvrh. Iba nedávno si však našla čas aj na krátky obed a vieme, s kým trávila vzácnu chvíľu voľna. Foto nájdete nižšie:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Druckerova odborníčka na právo, známa právnička, špecialistka na trestné právo a rektorka Akadémie Policajného zboru Lucia Kurilovská ( 51 ) sa aktuálne venuje nielen svojej bežnej práci, ale aj prípravám na kandidatúru do parlamentných volieb. ,,Je to dobrá správa pre Slovensko a som rád, že Lucia Kurilovská je v našom tíme,“ reagoval na konanie Kurilovskej pred pár dňami exminister Tomáš Drucker, ktorý zakladá stranu Dobrá voľba. Kurilovská totiž  bola členkou disciplinárneho senátu, ktorý rozhodol o okamžitom pozastavení výkonu funkcie Moniky Jankovskej, podozrivej z trestných činov korupcie. (viac nájdete aj tu).

FOTO a VIDEO: Dobrá voľba si zvolila za predsedu Druckera. Ukázali sa aj starí známi

Popri zvládaní poriadne nabitého pracovného kalendára si však stihla nedávno odbehnúť na obed do centra hlavného mesta.

FOTO: Traja politici makali tak blízko, a predsa tak ďaleko!

Uznávaná odborníčka nebola sama, spoločnosť Kurovskej robila dcéra Sandra ( 21 ). Tú síce na verejnosti až tak často neukazuje, stihla z nej však vyrásť krásna, mladá dáma. Mama s dcérou zvolili na obed dokonalé, elegantné outfity a vyzerali mimoriadne príjemne.

Sladké tajnosti Silvie Shahzad: Toto ste o nej netušili!

Na obed sa dvojica vybrala do známej, obľúbenej ázijskej reštaurácie v centre bratislavského Starého mesta, ktorá je preslávená najmä vynikajúcim sushi. Obed v tejto reštaurácii s predjedlom, polievkou a hlavným jedlom pre dvoch by mohol vyjsť aj na viac ako 50 eur.

FOTO: Drucker šokuje

Mama s dcérou si vychutnali spoločný obed, počas ktorého sa stihli aj porozprávať. Po niekoľko minútovom obede a rozhovore sa obe z reštaurácie napokon vybrali preč. 

FOTO: František Imrecze sa vybral na luxusnú večeru!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na náhľad ):

 

Rodina je pre ňu základ. Lucia Kurilovská navštívila nedávno aj známy Radvanský jarmok, kde sa objavila aj nádhernom kroji:

Uverejnil používateľ Lucia Kurilovská – Dobrá voľba 2020 Nedeľa 20. októbra 2019

 

Okrem Kurilovskej sa podarilo Druckerovi prilákať na spoluprácu v Dobrej voľbe aj takmer zabudnutú televíznu reportérku Annu Ghannamovú. Dnes sa venuje sociálnej oblasti – najmä starostlivosti seniorom, slobodným matkám a sociálne slabším rodinám.

EXKLUZÍVNE FOTO: Nový imidž exministra Maďariča. Je toto vôbec on?

Rady exministra Druckera, ktorého nominoval v minulosti do vlády Smer-SD by mal rozšíriť aj poslanec NR SR Peter Kresák, ktorý sa objavil aj na ustanovujúcom sneme Dobrej voľby. Kresák stiahol v zime svoju kandidatúru na ústavného sudcu po tom, ako líder OĽaNO Igor Matovič na neho vytiahol, že Kresák bol údajne pred rokom 1989 tajným spolupracovníkom komunistickej ŠtB. Poslanec sa voči medializovaným tvrdeniam ohradil.

Nie je rovnako vylúčené, že sa časom ku novej strane pridá aj exminister Marek Maďarič, ktorý na sneme Druckerovi doslova drukoval. „Chýba mi tu takýto politický subjekt a Dobrá voľba mi je sympatická,“ nešetril slová Maďarič na sneme v Trnave.

FOTO: Ďalšie tajné rokovania. Zbalí Drucker do Dobrej voľby aj týchto?

Na sneme sa objavil aj nitriansky vicežupan Igor Éder, bývalý dlhoročný predseda ZMOS Michal Sýkora, či podnikateľ a Prezident Slovenského zväzu obchodu Pavol Konštiak.

Čo to tam stvárajú? Rezník si znovu zavaril. Za toto bude RTVS cvakať pokutu

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky