Jednou vetou

FOTO: Na poslednú schôdzu parlamentu pred letom sa poslankyne poriadne vyparádili!

Leto prišlo aj do parlamentu

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

V utorok poslanci odštartovali poslednú, 46. schôdzu Národnej rady Slovenskej republiky. Po skončení sa už viacerí tešia tak, ako aj bežní smrteľníci aj na nejakú dovolenku a užijú si ešte k tomu parlamentné dvojmesačné prázdniny. Pozrite si, ako sa na poslednú schôdzu vyobliekali naše političky!

FOTO: Manželia Táslerovci sa vybrali na luxusnú večeru!

Leto je obdobím, kedy najmä ženy zo šatníkov vytiahnu pestrofarebné outfity zaujímavých strihov, či potlačí. Práve v takom sa na začiatku 46. schôdze parlamentu ukázala poslankyňa SPOLU, Simona Petrík. V podobných šatách s výraznou potlačou prišla jej kolegyňa a poslankyňa za SMER, Jana Vaľová, ktorá však k farebným, modrým šatám zvolila netradičný, jednoduchý účes. 

Prvé horúčavy otvárajú kúpaliská. Tieto sa určite oplatí navštíviť

Poslankyňa Jana Cigániková z SaS, naopak, stavila na šedú klasiku, a jednoduchý outfit sa rozhodla obzvláštniť výraznými, červenými, lakovanými lodičkami. V nevýrazných, čiernych šatách sa ukázala aj poslankyňa za SME Rodina, Petra Krištúfková, ktorej väčšina pracovných outfitov pozostáva z nevýrazných, nerušivých a jednoduchých kúskov oblečenia.

FOTO: Pozrite sa, čo vytiahla kontroverzná Krištúfková!

Podobne sa na schôdzu rozhodla obliecť aj poslankyňa za OĽaNO Veronika Remišová, ktorá do práce zvolila klasicky šedé šaty s jednoduchým strihom.

FOTO: Pozrite sa, ako si naše celebrity užívajú prvé slnečné dni!

Farieb sa tento týždeň nezľakla Adriana Pčolinská, poslankyňa zo SME Rodina. Do parlamentu prišla v jasnožltom saku a nohaviciach, ktoré doplnila opaskom známeho dizajnérskeho domu, Luis Vuitton. Výrazné, tyrkysové sako a sukňu si obliekla Alena Bašistová zo #SIEŤ.

FOTO: Pozrite si jarný Rím a jeho najväčšie zaujímavosti!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky