Jednou vetou

FOTO: Načapali sme ju. Pozrite sa, kam si odbehla ministerka vnútra Saková

Ministerka vnútra Denisa Saková je riadna parádnica

autorská koláž hlavne.sk, hlavne.sk

To je ale náročný deň, našťastie však všetko stíha - stretnutia, aj sa skrášľovať na fajnovú parádnicu. Ministerka vnútra SR Denisa Saková mala síce pondelok (8. 4.) plný dôležitých pracovných stretnutí, počas dňa si však našla hodinku aj pre seba. Uhádnete, kde sa nám ju podarilo pristihnúť? Foto nájdete nižšie v článku:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Denisa Saková (SMER-SD) | Foto: TASR

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba dopln iťšperkovnicu a urobiť si radosť

Náročný pondelok, ale nechty musia byť tip-top. Pri prvom pohľade na ministerku vnútra Denisu Sakovú je jasné, že si na svojom vzhľade vždy dáva záležať, aby pôsobila tip-top. Upravené vlasy, mejkap, či príjemné kombinácie šiat sa dajú všimnúť na prvý pohľad, ministerka vnútra však nezabúda ani na detaily!

MOTO: Famózne SUV od Citroënu. Testovali sme C5 Aircross (FOTO A VIDEO)

Redakcii hlavne.sk sa ju podarilo zastihnúť v nechtovom štúdiu v centre Bratislavy, kde si v priebehu pondelkového popoludnia nechala upraviť nechty. A nebolo to prvýkrát, čo si takto vyrazila počas pracovnej doby.

AUDIO: Preklepli sme si kandidátov do Europarlamentu. Takto sú na tom s angličtinou!

Na tlačovom odbore Ministerstva vnútra sme si teda overili, čo všetko mala pani ministerka v tomto čase na programe. Podľa riaditeľa tlačového odboru MV SR, Jaroslava Taldíka mala ministerka Saková na pláne viacero pracovných stretnutí, medzi inými aj stretnutie s Jaroslavom Kmeťom z úradu podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu. Práve on je Rašiho pravou rukou pre často skloňovanú informatizáciu verejnej správy.

VIDEO: Tomáš Klus nám prezradil, aké má plány!

To, či mala ministerka vnútra rokovania aj v čase medzi 14 – 16 hodinou nám z ministerstva neodpovedali. Neskôr riaditeľ tlačového odboru J. Taldík doplnil, že v uvedenom čase napokon mala súkromný program.

My však vieme, že Saková si počas pracovného frmolu skutočne našla trochu času aj pre seba. A dámy, nejedna by ste jej mohli závidieť, keby ste si takto vedeli odbehnúť od práce a povinností. Navyše aj s pohodlným taxíkom na účet štátu.

FOTO: Petrovi Cmorikovi sa zmenil život. Pozrite sa, ako vyzerá po roku!

Denisu Sakovú sa nám v tom istom nechtovom štúdiu podarilo pristihnúť už niekoľkokrát, ako chodí ku svojej manikérke. Podľa mapy to má naozaj len na skok. Podľa prepočtu totiž trasa autom z kancelárie ku manikérke trvá 8 minút.

V prípade, že použije šofér na presun majáky, čo zákon umožňuje, tak sa na nechty a dohodnutý termín vie dostať oveľa rýchlejšie. To sa však nestalo a prišla nenápadne bez „blikačiek“.

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte nám na redakcia@hlavne.sk alebo zavolajte 0910 554 995

Limuzína zastaví pohodlne na chodníku tesne pred vchodom, šofér čaká s naštartovaným fárom, zatiaľ čo druhý ochrankár Sakovej galantne otvorí dvere, odprevadí ministerku a poslušne vyčkáva pred vchodom na ulici. „Áno, videla som ju tu viackrát, raz mi aj odzdravila, ale bolo vidno, že sa ponáhľa a maskuje tmavými okuliarmi,“ uviedla naša čitateľka, ktorá ministerku Sakovú už neraz stretla v nechtovom štúdiu.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Spojte sa s nami na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky