Jednou vetou

FOTO: Najlepšie zábery z májového parlamentu vás poriadne pobavia!

ZĽAVA: Gábor Gál, Andrej Danko a Martina Šimkovičová

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Zlomená ruka, vtipné správy v telefóne,či masáž - májové zasadanie parlamentu prinieslo mnoho prekvapivých a vtipných momentov a hlavne.sk bolo pri tom! Pozrite si najlepšie foto z májovej schôdze parlamentu vo fotogalérii na konci článku!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Juraj Blanár si zranil ruku | Foto: Michal Psota

 

FOTO: Prácou prebíja Anton Hrnko obrovský žiaľ a smútok za rodinou

Bývalý predseda Žilinského samosprávneho kraja a poslanec NR SR za SMER Juraj Blanár prišiel na zasadnutie s obviazanou rukou. Zranenie ho však od príchodu do práce neodradilo – na schôdzi sa teda ukázal s bandážou na ruke. „Má to nešťastne zlomené, berie aj lieky proti bolesti,“ povedal nám náš zdroj.

Hlavou krútia politici aj bývalí ministri školstva: Zrušenie povinnej angličtiny? Vážna chyba!

Líder Most-Híd Béla Bugár si zase užíval masáž od parlamentnej kolegyne Aleny Bašistovej, čo mu kolega Dušan Jarjabek zo SMERu mohol len ticho závidieť.

Všimli sme si: Fotografka Šimkovičová

Predseda NR SR Andrej Danko sa na schôdzi tentokrát, zdá sa, mimoriadne nudil, alebo ešte dospával oslavy a vojenskú prehliadku v Moskve, na ktorej sa zúčastnil len deň predrým. To sa však nedá povedať o poslankyni Martine Šimkovičovej, ktorej prišla na mobil vtipná správa, na ktorej sa exmoderátorka veselo zabávala – čo ju takto rozosmialo sa nám však už nepodarilo zistiť.

FOTO: Pozrite sa, čo vytiahla kontroverzná Krištúfková!

Šimkovičovej kolegyňa zo Sme Rodina, Petra Krištúfková trávila čas podobne s telefónom v ruke, vrátila sa však takpovediac do školských lavíc a mobil si zakrývala papierom, aby jej konverzáciu nebolo vidieť. Ako čas trávili ďalší poslanci si pozrite vo fotogalérii:

Leto v nedohľadne? Máj býva na Slovensku nepredvídateľný

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte 0910 554 995

Môže vás zaujímať

VIDEO: Novinka na hraniciach. Toto oznámil Matovič s Babišom v Prahe