Jednou vetou

FOTO: Neodolal výpredajom? Takto si užil nákupnú horúčku poslanec Dušan Galis

Poslanec NR SR Dušan Galis neodolal nákupnej horúčke

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Legendárny Black Friday, kedy nás obchody lákajú na neuveriteľné zľavy výrobkov si pravdepodobne nenechal ujsť ani bývalý futbalový tréner a reprezentant, dnes poslanec Národnej rady SR Dušan Galis (70). Vieme, čo si vybral v známom butiku:

FOTO: Maškaráda. Posledná schôdza parlamentu v tomto roku sa začala hádkami

Ani on zrejme neodolal výrazným zľavám v obchodoch, na ktoré nás posledné dni lákali viaceré reťazce a predajne. Bývalý futbalový tréner a reprezentant Dušan Galis si odbehol počas prestávky v parlamente do nákupného centra. Po chvíli si zo známeho butiku odnášal drobný nákup.

FOTO: Zdravé potraviny aj nejaký šperk. Na toto sa nevedela známa tenistka vynadívať

„Mňa poznajú v tom obchode a vždy keď niečo dostanú, alebo je výhodné, dajú mi echo,“ prezradil nám Galis keď sme ho oslovili. Ako dodal, v predajni si vybral len drobnosť. „Mali tam pekné nohavice a ja mám tú značku rád aj preto, lebo nesie meno môjho obľúbeného francúzskeho herca,“ uviedol poslanec a bývalý futbalista. My však vieme, že do obchodu sa ešte vráti: „Ešte som si nechal odložiť jednu bundu, tak pre tú sa zastavím,“ povedal Galis, ktorý však, ako nám dodal, na zľavy veľmi nestrihol. „Ja nie som nejaký nákupný maniak, ale zastihli ste ma akurát, keď som si išiel niečo pozrieť v rámci prestávky v parlamente,“ uzavrel poslanec NR SR, ktorý pred pár dňami (24. 11.) oslávil svoje 70.te narodeniny. Či si bol vybrať módny kúsok práve ku svojmu jubileu nám už neprezradil.

Článok pokračuje nižšie

Poslancovi Galisovi dali nákupy poriadne zabrať | Foto: čitateľ

 

FOTO: Expremiér Jozef Moravčík na nákupoch s manželkou. Takto mu dala zabrať!

Najznámejší deň v roku, kedy sa obchody predbiehajú v obrovských zľavách a zákazníci miestami až šalejú dorazil pred pár rokmi aj na Slovensko.

Black Friday (čierny piatok) je piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch (vždy štvrtý piatok v novembri). Čierny piatok sa považuje za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky. V USA a Kanade väčšina veľkých obchodných reťazcov začína obdobie výpredajov za výrazne znížené ceny. Postupne sa rozrástol na všeobecnú reklamnú akciu zameranú na zľavy.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

 

Rozhovor: Riskovali sme, ale nezľakol som sa. Takto si Maťo Ďurinda spomína na november 89

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

 

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

 

Môže vás zaujímať

VIDEO: Novinka na hraniciach. Toto oznámil Matovič s Babišom v Prahe