Jednou vetou

FOTO: Neuveríte, čo sa povaľovalo na chodbe v parlamente

V Národnej rade sa na zemi objavilo niečo neobvyklé

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Provokácia? Počas prebiehajúcej schôdze Národnej rady sa v budove plnej poslancov, novinárov a ďalších návštevníkov voľne povaľovala vec, ktorá len nedávno medzi politikmi a verejnosťou narobila obrovský rozruch. Pozrite si fotografie nižšie:

Manekýnka alebo poslankyňa parlamentu? Stále nie je spokojná so svojím účesom!

To je ale nehoráznosť, či len nemilá náhoda? Uprostred bežného rokovacieho dňa parlamentu sa na červenom koberci, ktorý vedie k rokovacej sále a po ktorom prechádzajú poslanci nachádzalo voľne pohodené špáradlo. Práve presne také isté, ktoré len nedávno narobilo nevídaný rozruch medzi politikmi a verejnosťou. Či išlo o zámer, provokáciu, alebo skutočne ho niekto vytratil sme sa však nedozvedeli.

Šéf parlamentu provokuje. Z Ruska posiela Andrej Danko sarkastický pozdrav!

„Nevieme o tom nič, ale dáme to službe odpratať, možno niekomu len tak vypadlo z vrecka,“ odpovedala nám ochranka na infopulte pri vstupných dverách do budovy NR SR. Všetko sa to udialo len krátko pred tým, ako predseda NR SR Andrej Danko otvoril výstavu organizovanú pri príležitosti oficiálnej návštevy predsedu Cyperského parlamentu. Okrem prítomných poslancov na schôdzi Národnej rady, do budovy postupne prichádzali pozvaní hostia na výstavu.

Trapas u premiéra. Pre toto nebol Pellegrini naživo v diskusnej relácii

Práve kauza „špáradlo“ minulý rok neslávne preslávila predsedu vlády Petra Pellegriniho, keď mu počas tlačovej konferencie pred prítomnými novinármi a objektívmi vypadol z vrecka práve tajomný balíček.

FOTO: Načapali sme ju. Pozrite sa, kam si odbehla ministerka vnútra Saková

Krátko na to premiér všetkým vysvetľoval, že netreba hľadať senzáciu, ale išlo len o hygienicky zabalené špáradlo, ktoré mu vypadlo, ako si vyberal z vrecka mobilný telefón. Podľa našich informácií sa predseda vlády v čase pohodeného špáradla na schodoch v budove parlamentu nenachádzal.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ) ODFOTENÉ s HUAWEI P20 Pro:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

VIDEO: Novinka na hraniciach. Toto oznámil Matovič s Babišom v Prahe