Jednou vetou

FOTO: Nezastaví sa. Ministrova hovorkyňa v plnom nasadení aj po pracovnej dobe

Gábor Gál a jeho pravá ruka Zuzana Drobová

autorská koláž hlavne.sk, TASR, Facebook

Ten jej dáva riadne zabrať. Hovorkyňa ministra spravodlivosti Gábora Gála (MOST-Híd) Zuzana Drobová sa nezastaví ani v čase, keď bežní smrteľníci už venujú chvíle rodine a najbližším. Náš čitateľ si ministrovu pravú ruku všimol pred pár dňami, ako v podvečerných hodinách úradovala rovno z kaviarne. Pozrite si foto nižšie:

FOTO: To je ale drzosť! Danko si kvôli tomuto koleduje o poriadny prúser v koalícii

Kým väčšina bežných pracujúcich už v podvečerných hodinách oddychuje a trávi čas s priateľmi, ona sa nezastaví a intenzívne úraduje. Improvizovanú pracovňu si hovorkyňa ministerstva spravodlivosti Zuzana Drobová pred pár dňami zriadila núdzovo v kaviarni. Vybaví všetko pre šéfa a ihneď.

FOTO: V rovnakom čase na rovnakom mieste. Minister Žiga a jeho predchodca na večeri

„Sedeli sme s priateľmi po práci na drinku v nákupnom centre a zdala sa nám povedomá,“ uviedol náš čitateľ Milan, ktorý poslal do redakcie fotografie. Na nich je spomínaná hovorkyňa Gábora Gála z rezortu spravodlivosti. Podľa záberov si neoddýchla ani v podvečerných hodinách. „Neustále niečo vyťukávala do mobilu, potom zase telefonovala, rozhadzovala rukami, vôbec sa nezastavila a stále úradovala. Až nám ju bolo ľúto, že nemá pokoj ani večer. Napokon si objednala tuším pohár bieleho,“ dodal náš čitateľ.

FOTO: Toto nech ani nevidí. Ficove dlažobné kocky voľne pohodené pri parlamente

Zuzana Drobová v hovorcovských vodách nie je žiadnou neznámou. Bývalá redaktorka verejnoprávnej RTVS vyštudovala žurnalistiku, pred časom komunikovala za Úrad verejného zdravotníctva a od apríla minulého roka nastúpila na miesto po Petrovi Bublovi (súčasný hovorca Bratislavy) na ministerstvo spravodlivosti. Ako vidno na fotografiách, minister Gábor Gál dáva svojej pravej ruke riadne zabrať, nakoľko sa od mobilu neodstrihla ani po pracovnej dobe.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Nafotené s HUAWEI Mate 20 Pro

 

FOTO: Na poslednú schôdzu parlamentu pred letom sa poslankyne poriadne vyparádili!

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky