Jednou vetou

EXKLUZÍVNE FOTO: Nový imidž exministra Maďariča. Je toto vôbec on?

Bývalý minister kultúry Marek Maďarič

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Ten ale zbujňačel! Ani zďaleka už nepripomína toho uhľadeného a fešného takmer modela, ako si ho dlhé roky pamätáme. Ficov exminister kultúry a bývalý šéf kampane strany SMER-SD Marek Maďarič (53) sa už nejaký čas objavuje na verejnosti s novým imidžom. Zahlasujte aj v ankete nižšie a pozrite si porovnanie nižšie:

FOTO: Pozrite sa, aký je z exministra Kaliňáka vzorný tatino

Pre niektorých problém ho hneď rozoznať. Za všetko môže jeho nový imidž. Jeden z niekdajších korunných princov strany SMER-SD Marek Maďarič sa už nejaký čas objavuje s výrazne pozmeneným imidžom.

Takmer zoskartovaný podpredseda parlamentu: Náradná rada je rizikové pracovisko!

Kedysi elegantne uhľadený Maďarič, ktorý akoby vypadol z módneho časopisu dnes môže pripomínať mierne rozgajdaného člena rockovej skupiny, či voľnomyšlienkára z bratislavskej kaviarne. Hranatý rám okuliarov vymenil za trendovejšie s okrúhlym dizajnom a zmenu neobišiel ani jeho účes.

FOTO: Toto nech ani nevidí. Ficove dlažobné kocky voľne pohodené pri parlamente

Svoj dlhoročne udržiavaný strih zamenil za bujnejšie háro, ktoré exministrovi a dlhoročnému pobočníkovi Roberta Fica dodáva čiastočne mládežnícky šmrnc.

Vynovený Raši. Neuveriteľná podoba vicepremiéra so svetoznámou hviezdou.

Nezainteresovaní by mohli pokojne tipovať, že ani nejde o politika, ale skôr o človeka z umeleckých kruhov. Či ide o jeho pohodlnosť, alebo získanie sympatií bežného ľudu vôbec nie je známe. čítajte nižšie viac

Čo poviete na radikálnu zmenu? Vymenil okuliare a nechal si aj narásť vlasy | Foto: Michal Psota

Čo hovoríte na Maďaričov nový imidž?

Loading ... Loading ...

Pozrite si pre porovnanie aj našu fotogalériu, ako sa Maďarič začal postupne meniť na vlasáča.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na náhľad ):

FOTO: Vráť sa Magda, vráť! Vášaryová nechce o comebacku ani počuť. Toto utrúsila na Beblavého

Azda si zmenou imidžu chcel Maďarič zaspomínať na časy, keď absolvoval štúdium filmovej a televíznej dramaturgie a scenáristiky na Filmovej a televíznej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Prípadne, ako sa u žien vraví známe „nový účes – nový chlap“, mohol sa aj Maďarič inšpirovať niečím podobným. Skončil so Smerom, skončil s feši imidžom.

FOTO: Zaľúbený socialista? Pozrite sa, s akou kočkou vybehol do mesta Eduard Chmelár

Maďarič ako Jack Sparrow z Pirátov v Karibiku? Exminister kultúry môže najvnovším vzhľadom pripomínať niekomu aj lacnejšiu verziu amerického herca Johnnyho Deppa:

Zľava: Marek Maďarič a herec Johnny Depp | foto: Michal Psota, dailymail.co.uk, koláž hlavne.sk

 

Manažér alebo babrák? Rezník je riaditeľom RTVS už dva roky. O svojich výsledkoch radšej mlčí

Z postu ministra kultúry, ako aj na stranícke funkcie rezignoval Maďarič minulý rok po vražde novinára Kuciaka a vrátil sa do poslaneckých lavíc ako nezaradený. Jeho politický osud bližšie nie je známy.

„Maďarič pravdepodobne nebude kandidovať v parlamentných voľbách 2020. Kto by ho už len zobral? Veď slúžil dlho Ficovi a to je silná nálepka. No možno by s kampaňou vedel poradiť, ale ani o to vraj nemá nik záujem. Najskôr si sadne za písací stôl a bude tvoriť scenáre pre divadelné hry, na to stále nezanevrel a vraj má na to tvorivú slinu,“ dodal pre hlavne.sk jeden z poslaneckých kolegov Maďariča, ktorý chce ostať v anonymite.

Exminister Kaník naložil Beblavému: Na čo sa tu hráš? Veď sme robili spolu reformy

Či to bude dráma, veselohra, tragikomédia, muzikál alebo iný žáner nie je nateraz známe. V každom prípade možno už v najbližšej sezóne niektoré zo slovenských divadiel predstaví aj najnovšie dielo bývalého ministra kultúry a Ficovho exparťáka.

VIDEO: Maďarič spovedá Fica, ako kandidáta na prezidenta v roku 2014

 

FOTO: Traja politici makali tak blízko, a predsa tak ďaleko!

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Odsúdeného Mišenku zadržali v Rakúsku