Jednou vetou

FOTO: Od roboty sa zatiaľ nepretrhne. Takto si užíva prvý hasičský atašé Nejedlý

Bývalý šéf hasičov Alexander Nejedlý

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Nuda v Prahe, alebo len na otočku v Bratislave? Bývalý dlhoročný prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý (54), ktorého v polovici januára vyslali do Prahy sa na svojom novom pôsobisku podľa všetkého veľmi nenarobí. Svedčia o tom aj tieto fotografie:

Zdá sa, že za domovinou sa bývalému šéfovi našich hasičov a záchranárov stále cnie. Alebo, že by bola v Prahe nuda a chýbalo mu Slovensko? Náš čitateľ si pred pár dňami všimol v kaviarni Alexandra Nejedlého, ktorý by mal od polovice januára pôsobiť ako prvý slovenský hasičský atašé v Prahe. V dobrej nálade a v spoločnosti manželky spolu aj s ich známym si takto užíval bežný pracovný deň.

FOTO: Speváčka Marcela Laiferová a bývalý šéf hasičov Nejedlý. Toto majú spoločné

„Nedali sa prehliadnuť. Hoci Danica (manželka Nejedlého – pozn. red.) pôsobila bez mejkapu nenápadne. Neviem, kto bol ten chalan pri nich, ale všetci sa spolu dobre bavili. Po chvíli sa presunuli do kaderníctva,“ ozval sa nám do redakcie Dušan, ktorý známe tváre spozoroval v obchodnom centre v Bratislave.

Podľa fotografií sa Alexander Nejedlý spolu aj s manželkou, ktorá je obľúbenou televíznou redaktorkou rozprávajú v kaviarni s neznámym mladíkom. „Zrejme konzultovali nový účes, ale ja som sa ponáhľal do roboty, nemám čas takto vysedávať po kaviarňach,“ uzravrel náš čitateľ. článok pokračuje nižšie

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

 

Nejedlému sa podľa medializovaných informácií po odchode od hasičov a záchranárov vôbec nevodí zle a o jeho mesačných príjmoch sa bežným smrteľníkom môže iba snívať. Koncom leta minulý rok oznámil odchod z Hasičského a záchranného zboru po 35 rokoch v službe. Ministerka Denisa Saková ho mala vyslať na novovytvorený flek do Prahy.

Na novom mieste v Česku by si mesačne mohol zarobiť okolo 10-tisíc eur, okrem toho poberá výsluhový dôchodok do 2-tisíc eur. Médiá v minulosti neraz uviedli, že je to Kaliňákov človek, ktorý sa okrem iného v roku 2017 preslávil aj svadbou s markizáckou stálicou Danicou Kleinovou, za asistentcie záchranárskeho vrtuľníka a hosťom z neho zhadzovali neho konfety i sladkosti.

Po prevalení tejto rozmarnosti sa na náklady za vrtuľník mali vyskladať Nejedlého spolupracovníci z ministerstva vnútra. Prispieť mal aj jeho vtedajší šéf a minister vnútra Robert Kaliňák.

Na vrtuľník na Nejedlého svadbe sa bude skladať aj minister Kaliňák

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky