Jednou vetou

FOTO: Radosť aj dojatie. Podpredseda parlamentu Bugár vydával dcéru

Béla Bugár priviezol dcéru na obrad luxusnou limuzínou

foto: JPS/hlavne.sk

Veľký deň v rodine Bélu Bugára. Predseda strany Most-Híd vydával svoju jedinú dcéru Krisztinu. Rodina a pozvaní hostia prišli mladomanželom gratulovať do kostola v Šamoríne. Po obrade sa veselica konala v neďalekom hoteli. Boli sme pri tom, pozrite si viac vo fotogalérii nižšie.

Exminister pokazil oslavu 60-tky Bélu Bugára: Urobil si z nej politický míting

Začiatkom leta oslavoval svoje okrúhliny a po prázdninách bola v jeho rodine znovu poriadna hostina. Šéf strany Most-Híd a podpredseda parlamentu Béla Bugár neskrýval v sobotu s manželkou dojatie. Vydávali svoju jedinú dcéru Krisztínu. O svadbe a niekoľkoročnom vzťahu sa vedelo už nejaký čas. Hrdý otec priviezol nevestu luxusnou limuzínou a ako správny gentleman pomáhal aj s neposlušnou vlečkou na snehovo-bielych šatách krásnej nevesty.

„V živote rodiča je veľa určujúcich momentov. Tento je jeden z nich. Kriszta a Tamás, veľa šťastia!“ – napísal Béla Bugár na sociálnej sieti, kde zavesil aj niekoľko fotiek z tohto výnimočného aktu.

Kto prehovoril o korupcii na okresnom úrade?

V sobotu pred 16:00 sa hostia začali schádzať pred Rímsko-katolíckym kostolom v Šamoríne. Medzi prichádzajúcimi gratulantmi sa objavil aj Bugárov stranícky kolega a minister dopravy Árpad Érsek, ktorý čelí najnovšie kritike za rekonštruovanú čakáreň na Hlavnej stanici v Bratislave za vyše 800-tisíc eur. Viacerých priviezol spoločne autobus.

Martin Glváč: Parlament je rizikové pracovisko!

Krátko popoludní ešte podpredseda parlamentu zverejnil fotografiu s popisom „Ešte sme traja“ a krátko po obrade status aktualizoval: „Už nie sme dvaja, ale štyria,“ uviedol na margo toho, že im do rodiny pribudol nový člen – zať Tamás.

Sulík zase hladuje. Na zatvorené obchody počas sviatkov si nezvykol

Následne sa rodina a pozvaní hostia spoločne presunuli do Hotela Kormorán, kde sa konala hostina pre asi stovku ľudí. Pozrite si viac v našej galérii:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) foto: JPS/hlavne.sk

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky