Jednou vetou

FOTO: Poľovačka na voličov? Anna Záborská si odbehla z Bruselu do Bratislavy

Anna Záborská si vybehla do nákupného centra

autorská koláž hlavne.sk, jxp, fotené s HUAWEI P20 Pro

Po tom, ako jej dalo KDH košom, naháňa rýchlo svojich voličov. Europoslankyňa Anna Záborská (70), si to namierila medzi ľudí do známeho bratislavského nákupného centra na brehu Dunaja. Rýchlo vybavila a odfrčala autom nevedno kam. Pozrite si viac nižšie v galérii:

VIDEO: Záborská sa urazila kvôli eurovoľbám. KDH sa kvôli nej nerozpadne, odkazuje Hlina

Dlhoročná členka Kresťanských demokratov a europoslankyňa Anna Záborská ohlásila odchod z hnutia koncom januára 2019. Podľa jej slov dospela k rozhodnutiu po zrelom uvážení, v médiách sa špekulovalo, že je to najmä pre nezhody so súčasným vedením, ako aj preto, že ju KDH nepostavilo do čela kandidátky do májových eurovolieb.

SÚŤAŽ: Zažite famóznu oslavu Alexandrovcov na Slovensku. Hrajte o vstupenky

Bez politického trička dlho neostala a krátko po odchode z KDH už avizovala vznik novej konzervatívnej strany, v ktorej má byť aj jej kolega z Bruselu Branislav Škripek, či poslanec NR SR Richard Vašečka.

FOTO: Vymení raketoplán? Ivan Bella si obzeral jachty a karavány

Nedávno si to ostrieľaná politička namierila do nákupného centra na brehu Dunaja. Najprv sa porozhliadla, pristavila pri lahôdkach so zákuskami a chlebíčkami, i navštívila niekoľko obchodov. Po tom, čo si vybavila všetko potrebné nasadla do auta a ufujazdila smerom do mesta nevedno kam. Pokúšali sme sa s ňou spojiť, ako sa jej darí oslovovať nových voličov, do uzávierky nereagovala.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

 

Spojte sa s nami cez facebooku a pridajte sa k nám – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Juraja Novockého vymenovali za európskeho prokurátora