Jednou vetou

FOTO: Pozor, frčí Beňová! Europoslakyňa doplatila na obľúbený šport

Monika Beňová sa pri svojej obľúbenej športovej aktivite zranila

autorská koláž hlavne.sk, Instagram MB

Takto si leto nepredstavovala ani v najhoršom sne! Slovenská europoslankyňa Monika Beňová môže na obľúbené behanie, plávanie a iné športové aktivity najbližšie týždne zabudnúť. Práve starostlivosť o vlastnú kondičku sa jej vypomstila. Pozrite sa, aká oštara jej teraz robí spoločnosť.

FOTO: Europoslanec vo výslužbe. Kukan si začal užívať leto a vybavil si aj účty s Blahom

„Išla som si zabehať v Bratislave do lesa, kde je sviežejší vzduch pretože v horúčavách na priamom slnku je to nebezpečné a takto som dopadla,“ povedala pre hlavne.sk slovenská europoslankyňa Monika Beňová, ktorá sa ešte pred pár dňami tešila zo zvolenia do predsedníctva europarlamentu, kde zároveň pri voľbe získala druhý najvyšší počet hlasov.

FOTO: Europoslanec Číž. Debata s fanúšikmi alebo lov na asistentov?

Zradnou sa Beňovej stala vysoká tráva, v ktorej číhala zákerná jama. „To sa tak stáva, ale pán doktor, ktorý ma ošetroval bol starostlivý, avšak s behaním si dám teraz pár týždňov pauzu,“ poťažkala si europoslankyňa, ktorá je v Bruseli kontinuálne už štvrté volebné obdobie od roku 2004.

(článok pokračuje pod fotografiou)

FOTO: Spoznali by ste ho? Pozrite sa, čo vytiahol z archívu Pellegrini

 

FOTO: To je ale drzosť! Danko si kvôli tomuto koleduje o poriadny prúser v koalícii

O tom, že zlomený členok a súvisiace komplikácie berie s nadhľadom, svedčí aj fotografia, ktorú zverejnila a dodala k nej hneď niekoľko vtipných hashtagov „keď sa zobudíte a v posteli robocop, čo mám robiť, ani behať, ani joga“, uviedla Beňová ku snímke s ortézou, ktorá ju bude teraz pár týždňov všade sprevádzať.

Na šťastie, náročné rokovacie dni jej uľahčí praktická pomôcka, ktorá môže pripomínať miestami športovú motokáru.

„Máme takéto presúvacie káričky v Bruseli, slúžia pre poslancov, ktorý môžu mať pohybový problém. Mne to veľmi pomôže, pretože sa musím presúvať na stretnutia a rokovania častokrát z jedného konca budovy na druhý, alebo aj do inej budovy, takže si trochu pošoférujem v budove,“ odľahčila svoju aktuálnu zdravotnú situáciu Beňová, ktorá na svoje obľúbené behanie môže pre problémy s ľavým členkom najbližšie týždne zabudnúť. „Určite si potom pôjdem zabehať, keď budem fit a dám si viac pozor,“ uzavrela Beňová s tým, že na šport a zdravý životný štýl, ktorému holduje, nezanevrie.

FOTO: Europarlament má nového predsedu. Charizmou si však hlasy nezískal

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky