Jednou vetou

FOTO: Pozrite sa, aký je z exministra Kaliňáka vzorný tatino

Robert Kaliňák o sebe tvrdí, že je na politickom dôchodku.

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Zatiaľ, čo jeho stranícky šéf Robert Fico sa skloňuje v súvislosti s prevalenými nahrávkami Gorily, on si vychutnáva oveľa príjemnejšie chvíle. Dnes už politický dôchodca, ako sám seba označil Róbert Kaliňák plánuje rozbehnúť údajne súkromný biznis a momentálne si užíva aj viac času s deťmi. Iba nedávno viezol do školy staršieho syna a už z prvého pohľadu bolo jasné, že politika a funkcie mu vôbec nechýbajú.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Kým jeho dlhoročný šéf a jednotka v Smere-SD  Robert Fico sa v týchto dňoch neraz zapotil nad novinárskymi otázkami v súvislosti s medializovanými nahrávkami z kauzy Gorila, on rieši o mnoho príjemnejše záležitosti.

Politici o kauze Gorila: Treba to vyšetriť a zodpovedných aktérov potrestať

Jeden z najznámejších slovenských politikov a dlhoročný „korunný princ“ vládneho Smeru- SD Róbert Kaliňák ( 48 ) sa po dlhých rokoch rozhodol z politiky odísť a založiť si vlastný biznis. Práve náročné povolanie ho dlhé roky oberalo aj o čas s rodinou – manželkou Zuzanou ( 47 ) a dvoma synmi, Andrejkom ( 7 ) a Jurkom ( 4 ). V najbližších voľbách už neoplánuje vôbec kandidovať, ani byť podpredsedom strany.

Sladké tajnosti Silvie Shahzad: Toto ste o nej netušili!

Kaliňák, ktorý bol z narodenia oboch synov mimoriadne šťastný, teraz pravidelne stíha voziť ako vzorný otecko svojho staršieho syna Andreja do súkromnej školy. V prestížnom zariadení stojí školné aj 1 300 eur na mesiac.

To však exministrovi žiadne vrásky na tvári nerobí, naopak už pri prvom pohľade na je jasné, že sa z času stráveného so synom teší a otcovstvo mu robí veľkú radosť.

VIDEO: Fanúšikovia odkazujú Elánu: Padli ste na úplné dno!

Exminister vnútra sa po odchode z politiky podľa medializovaných informácií plánuje venovať podnikaniu údajne v strojárskej oblasti. Produkty vznikajúcej firmy Liwa Arms Slovakia, sídliacej v Dubnici nad Váhom by mali byť určené pre Európsku úniu. Popri podnikaní by mu pravdepodobne mohlo ostať viac času práve pre rodinu, ktorú počas ministrovania zanedbával.

FOTO: Makajú vo dne v noci. Známi youtuberi nezaháľali ani popri káve!

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Odsúdeného Mišenku zadržali v Rakúsku