Jednou vetou

FOTO: Pozrite sa, čo vytiahla kontroverzná Krištúfková!

Poslankyňa Petra Krištúfková

autorská koláž hlavne.sk, MIPS

V parlamente sa horlivo zastáva chudobných a sociálne slabších rodín, sama sa však má viac než dobre. Pozrite si, aký luxusný doplnok prevetrala cez prvý jarný víkend. Z tej ceny sa vám hlava zatočí!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Petra Krištúfková | foto: MIPS-hlavne.sk

FOTO: Vymení raketoplán? Ivan Bella si obzeral jachty a karavány

Petra Krištúfková, v médiách označovaná aj ako Čierna vdova sa svojou láskou k drahým a značkovým veciam netají. Začiatkom roka ju týždenník Plus 7 dní prichytil s novým luxusným tereniakom v cene bytu. Jej najnovší kúsok, ktorým sa pochválila je módnou vychytávkou, no z tej ceny sa môže niekomu poriadne zatočiť hlava. Pozrite sa nižšie, ako si užívala pred pár dňami prvý jarný víkend v nových slnečných okuliaroch.

Módna polícia v parlamente: Vyzývavé kočky, ale aj decentné dámy

Petra Krištúfková sa ukázala v poriadne drahých okuliaroch | Zdroj: Facebook P.K.

Okuliare značky Gucci, v ktorých sa Kollárova bývalka a dnes poslankyňa parlamentu pochválila na sociálnej sieti kúpite za minimálne 650 dolárov, na Slovensku ich nezoženiete za menej ako 450 eur.

Je teda zaujímavosťou že práve Krištúfková, ktorá či už v parlamente, alebo aj na svojich sociálnych sieťach pomerne často rozpráva o zlej finančnej situácii rodín, sociálnych témach či nedostatočnom ohodnotení žien si kúpila okuliare, o ktorých by práve ženy, ktoré tak často spomína, mohli iba snívať.

Dnes hrdá zákonodarkyňa sa v minulosti preslávila aj výrokom, ktorý hovorí za všetko: „Radšej byť smutná v Mercedese ako veselá v autobuse.“ Okrem toho je minulosť kontroverznej poslankyne spájaná s viacerými mužmi známymi zo slovenského podsvetia.

Video: Krištúfková na mieste činu zavraždeného mafiánskeho milenca Havašiho

 Po jej boku sa objavili mená ako Martin Rác (randil aj s herečkou Karin Haydu), Peter Havaši, Róbert Dinič či šéf mafiánskeho podsvetia Juraj Ondrejčák, známy ako Piťo. K vzťahom s mafiánskymi bossmi sa odmieta vyjadrovať. Obránila sa iba raz, v pléne NR SR kde vysvetľovala svoj vzťah s Róbertom Diničom.

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

„Mala som vtedy sedemnásť rokov,“ vysvetlila Krištúfková. „Pre mňa to bol jednoducho muž, do ktorého som sa zamilovala a prepáčte, nevidela som v ňom človeka, o ktorom vy teraz hovoríte. Toto má byť tá moja vina?“ pýtala sa poslancov Krištúfková, a pokračovala „ja som nikdy nebola súčasťou toho sveta“ (pozn. mafiánskeho).

Svoj neľahký osud popísala veľmi emotívne. „Po jeho smrti som zostala s ročnou dcérou úplne sama, bez akejkoľvek podpory, doslova takmer na ulici,“ doplnila vtedy Krištúfková. Pozrite si jej najnovší módny kúsok v galérii nižšie.

Krištúfková zostala na ocot

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky