Jednou vetou

FOTO: Romantický večer u Plavčanovcov. Zaľubení až po uši, takto si hrkútali

Bývalý minister školstva Peter Plavčan si vyšiel s manželkou Vierou do mesta

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Zaspomínal si na študentské časy? Exminister školstva Peter Plavčan (59) zobral svoju manželku pred pár dňami na rande do centra Bratislavy. Len sa na to pozrite, ako ju zabával pri zmrzline a posedávali spolu na lavičke až do západu slnka sťa dve hrdličky. Foto nájdete nižšie v článku:

Vysmiaty Plavčan na kávičke: Učí a maľuje, ale sleduje aj politiku

Večný romantik. Bývalý minister školstva Peter Plavčan (nom. SNS) si dnes žije úplne pokojným životom. Pritom práve takto pred dvomi rokmi zažíval horúce chvíle a pre škandál s eurofondmi na vedu a výskum sa napokon musel porúčať z vysokej pozície.

FOTO: Lipšic nevedel z nahotinky odlepiť oči

„Nevznášam žiadne obvinenia, chcem poďakovať pánu ministrovi Plavčanovi za úprimnú snahu veci vysvetliť, ale tiene podozrenia pretrvávajú,“ komentoval odchod ministra školstva Plavčana Robert Fico (v tom čase premiér-pozn.red.).

FOTO: Sladký dôchodok. Lexovi staršiemu môžu mnohí penzisti len ticho závidieť

Po kauze, ktorú vtedy neustál, sa Plavčan vrátil do školských lavíc. Na jeseň 2018 získal lukratívne miesto rektora na Vysokej škole Danubius v Sládkovičove. V minulosti ju viedol exposlanec Smeru Mojmír Mamojka (dnes sudca ÚS SR), ktorý odišiel pre údajné nezhody s majiteľmi školy.

FOTO: Dozreli ako víno. Za pár sekúnd sa naši politici zmenili na šarmantných penzistov

Pred pár dňami sa exminister Plavčan ukázal v centre Bratislavy. V ležérnom tričku a dobrej nálade si v spoločnosti manželky Vierky užíval letný večer. Okrem romantickej prechádzky zobral svoju polovičku na zmrzlinu a spolu na lavičke hodný čas užívali jeden druhého. „Peťo je veľký romantik a miluje letné večery v meste. Nedávno mal na hrade vernisáž svojich obrazov. Maľovanie zbožňuje, vždy keď má chvíľku venuje sa tomu,“ povedal nám blízky zdroj. Aké má letné plány samotný exminister sa nám nepodarilo zistiť, do uzávierky na náš telefonát nereagoval.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky