Jednou vetou

FOTO: Spoznali by ste ho? Pozrite sa, čo vytiahol z archívu Pellegrini

Premiér Peter Pellegrini

autorská koláž hlavne.sk, Instagram PP

Takto ste nášho premiéra ešte nevideli. Predseda vlády Slovenskej republiky sa pochválil fotografiou z detstva, keď bol ešte žiakom na základnej škole. Ako dobre, že pridal aj označenie. Toto, že je malý Peťko Pellegrini?

Prázdniny sú tu. Vieme ako a kde budú leto tráviť naši politici

Premiér Peter Pellegrini na konci školského roka zaželal všetkým žiakom na Slovensku krásne prázdniny skutočne neobyčajnou formou.

Na sociálnej sieti zverejnil fotografiou, na ktorej by ste ho len tak jednoducho nespoznali. Alebo, že by predsa podľa toho povestného úsmevu s typickými jamkami v lícach?

FOTO: To je ale drzosť! Danko si kvôli tomuto koleduje o poriadny prúser v koalícii

„Priatelia, našli by ste ma na fotke aj bez pomôcky? Dnes je posledný školský deň a ja vám všetkým, nielen školopovinným, prajem pekné leto. Užite si prázdniny,“ napísal na Facebook predseda vlády Slovenskej republiky Peter Pellegrini a pridal fotografiu zo školských čias. Ide o klasickú „ročníkovú“ fotografiu, aké máme dodnes mnohí vo svojich fotoalbumoch doma.

FOTO: Toto nech ani nevidí. Ficove dlažobné kocky voľne pohodené pri parlamente

Pre tých, čo by mali problém na fotke slovenského premiéra nájsť, pridal Pellegrini aj nápovedu. No schválne, spoznali by ste študenta Peťka, ktorý v čase vzniku tejto snímky sám netušil, kde bude v roku 2019? Pozrite si milú spomienku nižšie:

ŠKOLÁKOM PRAJEM PEKNÉ PRÁZDNINY Priatelia, našli by ste ma na fotke aj bez pomôcky? 😄Dnes je posledný školský deň a ja vám všetkým, nielen školopovinným, prajem pekné leto.☀ Užite si prázdniny. 😉

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Štvrtok 27. júna 2019

 

Rezník má na krku ďalší prúser v RTVS. Miesto vysvetlenia táraniny…

Stále je to ich Peťko

Hoci je už viac rokov mimo rodičovského domu, so svojimi najdrahšími má Peter Pellegrini naďalej veľmi pekný vzťah. Nedávno sa pochválil spoločnou fotografiou s nimi, keď v rámci pracovných povinností zavítal do rodného kraja a zúčastnil sa pietnej spomienky na Kališti.

ODPORÚČAME: Neuveríte, čo sa len tak povaľovalo na chodbe v parlamente. Čo na to PELLEGRINI?

V minulosti sa zasa zvečnil pri domácich prácach, keď pomáhal mame s vešaním záclon, či dávnejšie asistoval s malotraktorom otcovi na záhrade pri sadení obľúbených zemiakov.

NA KALIŠTE SOM VZAL AJ RODIČOV Keďže ma dnes pracovné povinnosti doviedli do môjho rodného kraja, prišli ma podporiť aj moji rodičia.🙂

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Sobota 22. júna 2019

 

FOTO: Vyťažený premiér Pellegrini stihol cez víkend aj svadbu

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky