Jednou vetou

Stará tržnica sa zahalila do čiernej. S Ďuďom sa lúčili stovky ľudí!

Peter „Ďuďo“ Dudák nás opustil v stredu 14. augusta 2019 vo veku 46 rokov

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Blízka rodina zosnulého speváka Petra Ďuďa Dudáka (†46) aj jeho kamaráti a kolegovia zo skupiny HEX pripravili pre fanúšikov verejnú rozlúčku s ich obľúbeným spevákom. Posledné zbohom prišli dať obľúbenému Ďuďovi do bratislavskej Starej tržnice stovky ľudí, ale aj speváci, herci a známe osobnosti.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Emotívna rozlúčka prebehla v Starej tržnici v pondelok podvečer. Na pódiu vystúpili Ďuďovi kolegovia zo skupiny HEX, ako aj jeho blízka rodina.

„Spomínam si, keď som ako prváčka začala chodiť na klavír a tebe otočenému chrbtom som hrávala akordy a ty si vždy správne uhádol všetky tóny,“ spomínala na zosnulého Ďuďa so slzami v očiach jeho o 4 roky mladšia sestra, Katarína. Na pódiu vystúpila aj s jeho priateľkou Mirkou a dcérou Máriou z Ďuďovho prvého manželstva.

FOTO: Zbohom Ďuďo. Za spevákom kapely HEX smútia viacerí hudobníci

Počas rozlúčky sa mnohí fanúšikovia neubránili slzám a zosnulému Ďuďovi do kondolenčnej knihy písali množstvo rozlúčkových odkazov a poďakovaní. Okrem fanúšikov však nechýbali ani ďalší kolegovia z hudobnej brandže, či herci a ďalšie známe osobnosti. Pohreb Petra Ďuďa Dudáka sa bude konať v úplnom súkromí v kruhu najbližšej rodiny, bližšie detaily teda nie sú známe.

Užívajú si leto: Pozrite sa, čo robia slovenskí a českí hudobníci!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

FOTO: Hviezdna návšteva z Hollywoodu. Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas na Slovensku spoznávali aj naše krásy

Skupina HEX zložila a naspievala pesničku aj k jednému z najznámejších a najobľúbenejších slovenských seriálov, Oteckovia. Ďuďo so spoluhráčmi zo skupiny však boli autormi mnohých legendárnych piesní, ktoré si obľubovali ľudia z generácie na generáciu.

Jeden z najznámejších hitov skupiny HEX:

Aj novinka Srdce nedávno všetkých hneď dostala:

Skupina Hex a ich jedno z prvých vystúpení v televízii:

Koncom júna 2019 bola skupina Hex v kompletnej a pôvodnej zostave v Teleráne:

 

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Môže vás zaujímať

VIDEO: Novinka na hraniciach. Toto oznámil Matovič s Babišom v Prahe