Jednou vetou

FOTO: Trápi sa? Čaputovej hovorca Strižinec je ako vymenený. Spoznali by ste ho?

Hovorca prezidentky Zuzany Čaputovej a bývalý moderátor RTVS Martin Strižinec

autorská koláž hlavne.sk, Facebook, čitateľ

Na fotkách veselý a vysmiaty, ale na ulici by ste ho nespoznali! Hovorcu prezidentky Zuzany Čaputovej pred pár dňami zastihol neďaleko centra Bratislavy náš čitateľ. Nad čím tak premýšľal Martin Strižinec? Pozrite si foto nižšie:

Prezidentka Čaputová udelila milosť 48-ročnému mužovi

Bývalý slovenský novinár a moderátor je už niekoľko týždňov hovorcom prezidentky Slovenskej republiky. Avšak doteraz vždy známy úsmev a pozitívny výraz by ste na jeho tvári márne hľadali. Čo sa stalo, že Martin Strižinec chodí ako vymenený?

Do volieb čakajú politikov a strany rušné mesiace.Toto odkazuje politológ

Iba nedávno (2. 9. 2019) ho čitateľ hlavne.sk zastihol bezducho stáť na ulici. „Ako sme čakali na semafóre v pondelok podvečer, všimol som si Martina Strižinca, ako nad niečím silno premýšľa. Prišiel mi ako utrápený. Pofajčieval a dumal,“ napísal nám Peter, ktorý poslal fotografie.

Čaputovej prvé oficiality a návštevy. Ukázala sa v týchto outfitoch!

A skutočne už z prvého pohľadu je jasné, že sa hovorca prezidentky nad niečím vážne zamýšľal, o čom svedčila jeho póza a miestami až neprítomný pohľad. Hovorca z prezidentského paláca si dokonca nechal okolo krku vstupnú kartičku zo svojho pracoviska aj po fajronte.

článok pokračuje nižšie

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

FOTO: Ďalšie tajné rokovania. Drucker naplno rozbieha Dobrú voľbu. Prehovorí aj týchto?

Martin Strižinec nastúpil do prezidentského paláca začiatkom júla a s prezidentkou Zuzanou Čaputovou stihol absolvovať už prvé oficiálne návštevy a stretnutia. Pokúšali sme sa s ním spojiť a zistiť, ako si na nové pôsobisko aj úlohy zvyká. Na maily ani telefonáty nereagoval.

Tím prezidentky SR Zuzany Čaputovej začiatkom júla absolvoval návštevu Francúzska a prijatie u prezidenta E. Macrona v Paríži. Strižinec je tretí zľava. | Facebook M.S.

 

FOTO: Hrdí na svojich školáčikov. Takto im pomáhali do lavíc po prázdninách

„Presvedčilo ma, že Čaputová je symbolom zmeny,“ komentoval v médiách koncom mája Martin Strižinec pracovnú ponuku, ktorú dostal z tímu novozvolenej prezidentky.

Čaputovej hovorca Martin Strižinec sprevádzal hlavu štátu na oficiálnej návšteve Francúzska a stretnutí s E. Macronom v Elyzejskom paláci | Facebook M.S.

 

FOTO: Letný večer v meste. Kto robil Kiskovi spoločnosť?

Zaujímavosťou azda je, že bývalého moderátora oslovil Martin Burgr – šéf volebného tímu Zuzany Čaputovej, ktorý práve tento týždeň v prezidentskom paláci skončil. „Už skôr som avizoval, že ma veľmi láka robiť parlamentné voľby,” uviedol  Burgr pre Aktuality.sk a od začiatku septembra pracuje na predvolebnej kampani koalície PS/Spolu.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová a jej hovorca Martin Strižinec | Facebook M.S.

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

 

 

Môže vás zaujímať

Video, ktoré má kompromitovať Kisku, stále vyšetruje polícia