Jednou vetou

FOTO: To je ale drzosť! Danko si kvôli tomuto koleduje o poriadny prúser v koalícii

Andrej Danko (vľavo) provokuje Číža zo Smeru

autorská koláž hlavne.sk, Facebook, Michal Psota

Akoby tých problémov nemali dosť. Najnovšie pnutie môže spôsobiť predseda Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) Andrej Danko svojou gastronomickou nerozvážnosťou. Pozrite sa, čím sa na sociálnej sieti pochválil podpredseda Národnej Rady Slovenskej republiky Martin Glváč. Toto keď uvidí Číž, šéfa parlamentu aj zožerie!

FOTO: V rovnakom čase na rovnakom mieste. Minister Žiga a jeho predchodca na večeri

Po nedávnom škandále, kedy sa parlamentnou jedálňou ozýval zvýšený hlas vyhladovaného poslanca Miroslava Číža (SMER-SD), rozhodli sa jeho kolegovia podniknúť inšpekciu a vyrazili na kontrolný obed.

FOTO: Podpredseda parlamentu si vybehol osobne nazbierať obľúbenú maškrtu

Šéf parlamentu Andrej Danko (SNS) spolu s podpredsedom Martinom Glváčom (SMER-SD) v piatok (21. 6.) vybehli do parlamentnej jedálne preveriť celú situáciu. Dôvodom bol práve spomínaný incident spred pár dní, keď sa poslanec Číž dožadoval vysvetlenia, prečo po 14. hodine nemajú v ponuke kuracie stehno, ako avizovali v ponuke dňa. Údajne vtedy zazneli okrem slov „toto je nonsens, ako si to predstavujete?“ aj varovania o tom, že si to niekto z jedálne poriadne odskáče, či poletí.

KULEHA: Antošová odkazuje Hruštíkovej – kožuchom a baraniciam odzvonilo

„Mali sme šťastie, prišli sme skôr a tak sme si mohli objednať z celej ponuky. Nikto okrem predsedu NR SR si však netrúfol objednať kuracie stehno, aby niekomu náhodou nechýbalo,“ uviedol na sociálnej sieti Martin Glváč a pridal fotografie z obeda v parlamentnej jedálni.

FOTO: Europoslanec Číž. Debata s fanúšikmi alebo lov na asistentov?

Ako dodal podpredseda parlamentu, niektorým sa ušlo podľa zásluh: „Poslanec zo Sme-rodina Ľudovít Goga si na základe klesajúcich preferencií netrúfol objednať kompletné menu, ale dal si iba šalát a moravský koláč…“ dodal Glváč ku hláseniu z jedálne. Zostáva len veriť, že ak tieto zábery uvidí Miroslav Číž, nebude sa podobný incident v parlamentnej jedálni opakovať. (článok pokračuje nižšie)

Dnešný kontrolný obed s predsedom NR SR v jedálni, aby sme zistili ako funguje.😀 Mám pre Vás zopár fotografií. Mali sme…

Uverejnil používateľ Martin Glváč Piatok 21. júna 2019

 

(VIDEO) Mojsejov odkaz Čaputovej: O päť rokov Vás vystriedam v paláci, pani prezidentka

Pokúšali sme sa spojiť aj so samotným Čížom, či nepovažuje Dankovu reakciu za provokáciu. O tom, či sa už situácia s jeho obľúbeným jedlom v jedálni zlepšila sme sa nedozvedeli. Na náš telefonát do uzávierky nereagoval.

FOTO: Matovič v koncoch. Takto sa tváril, keď mu odišlo naraz päť poslancov

Odteraz však nebude na škodu, ak si dámy z kuchyne jednu porciu kuracieho stehna pre pána poslanca odložia bokom na tzv.“podpultovku“, aby, ako sa hovorí ostal vlk sýty aj koza celá.

Na Čížov apetít reagovala aj satirická stránka ZOMRI:

Čížov škandál s nedostatkom kuracích stehienok v parlamentnej jedálni inšpirovala aj adminov stránky ZOMRI | Facebook Zomri

URPINER: Toto všetko chystáme pre fanúšikov na Pohode v Trenčíne. Nenechajte si to ujsť

Zaspomínajte si na francúzsku komédiu o jedle a polotovaroch „Křidýlko nebo stehínko“ s legendárnym hercom Louis de Funès, v českom dabingu nezabudnuteľný František Filipovský.

VIDEO:

Kurací song, ktorý možno Miroslav Číž tajne počúva:

 

FOTO: Toto nech ani nevidí. Ficove dlažobné kocky voľne pohodené pri parlamente

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky