Jednou vetou

FOTO: Po čom zazerala Vaľová v parlamente? Kabelky to neboli

Poslankyňa Národnej rady SR Jana Vaľová

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Mení vozový park, alebo si len krátila chvíľu? V utorok (27. 3.) sa začala marcová schôdza parlamentu. Hoci je bodov na rokovanie viac ako dosť, niektorí si uchmatli z rokovania aj čas pre seba. Pozrite sa, čo zaujalo v novinách exprimátorku Humenného, poslankyňu Janu Vaľovú (SMER-SD). Móda, či podobné babské veci to rozhodne neboli!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

poslankyňa Jana Vaľová | foto: TASR

 

MOTO: Famózne SUV od Citroën. Testovali sme C5 Aircross (FOTO A VIDEO)

Všetkých 100 bodov programu ju asi veľmi neoslovilo. Všimli sme si, ako si poslankyňa NR SR Jana Vaľová hneď v prvý rokovací deň na marcovej schôdzi parlamentu čítala v novinách rubriku o autách. Kúpu vozidla určite neplánujem. Rada však šoférujem a autá mám veľmi rada, keďže sú veľmi potrebné pre život, rozhovorila sa pre hlavne.sk samotná Vaľová. „Pekné autá sú ako pekné kabelky, doplnila so smiechom poslankyňa.

FOTO: Pozrite sa, čo vytiahla kontroverzná Krištúfková!

Vysnívané auto podľa vlastných slov nemá, má však skôr ženské sny. Tak, ako každá žena: aby bola šťastná, milovaná v živote a mala dobrých priateľov a priateľky. Aby mala aj koho odviezť v aute, keď už nejaké má, povedala v rozhovore pre hlavne.sk J. Vaľová, ktorá po neúspešných komunálnych voľbách zosadla po ôsmich rokoch z primátorského kresla a aktuálne pôsobí iba ako poslankyňa SMERu v NR SR.

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

Podľa majetkového priznania verejných funkcionárov má vo vlastníctve osobný automobil. „Je to SUV, známa škandinávska značka, tento typ auta považujem pre nás ženy za bezpečný,“ uviedla nám pani poslankyňa. Avšak to, či si vie predstaviť pôsobiť v budúcnosti v tomto obore sme sa už nedozvedeli.

FOTO: Vymení raketoplán? Ivan Bella si obzeral jachty a karavány

„Jana by v pohode zvládla šéfovať stredne veľkému autoservisu, prípadne špedíciu, alebo predaj vozidiel, má k ním ohromný vzťah a manažérskych zručností dostatok. Otázne, či by sa v tom naozaj dlhodobo našla,“ potvrdil nám Vaľovej slabosť pre autá jej kolega z parlamentu, ktorý si želá ostať v anonymite. Či sa jej náklonnosť k autám pretaví v budúcnosti do niečoho podobného ukáže napokon až čas.

Medzinárodný deň šťastia: Toto je jeho príbeh!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky