Jednou vetou

FOTO: V rovnakom čase na rovnakom mieste. Minister Žiga a jeho predchodca na večeri

Minister hospodárstva SR Peter Žiga

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Neuveriteľná náhodička. Minister hospodárstva Peter Žiga (SMER-SD) si vybehol počas prvých letných večerov na chvíľu oddýchnuť s manželkou a priateľmi do centra Bratislavy. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby hneď pri vedľajšom stole nesedel jeho predchodca na rezorte. To je ale podarená situácia, pozrite si foto nižšie:

FOTO: Toto nech ani nevidí. Ficove dlažobné kocky voľne pohodené pri parlamente

Prvé letné večery zlákali na príjemné posedenie s manželkou a priateľmi do centra hlavného mesta aj súčasného ministra hospodárstva Petra Žigu. Jeho partia si to namierila rovno na známu adresu a to do vychýreného luxusného podniku na Hviezdoslavovom námestí.

FOTO: Manželia Táslerovci sa vybrali na luxusnú večeru!

Zdá sa, že rovnaké chuťové poháriky mal nastavené aj Žigov predchodca na ministerstve a automobilový pretekár Jirko Malchárek (ministrom hospodárstva bol vo vláde M. Dzurindu v rokoch 2005 – 2006).

Ten je však už dávno mimo vôd politiky, dnes sa venuje podnikaniu aj automobilovému športu. Minulý rok sa spolu so synom Christiánom predstavili v rámci série pretekov Blancpain GT Series, kde zastupovali tím Audi Sport Slovakia.

Slovensko bude reprezentovať rodinné duo. Christian a Jirko Malchárkovci

Ak by ste však čakali, že si súčasný minister Žiga popri večeri vymieňal neskôr skúsenosti s riadením rezortu hospodárstva so svojím predchodcom Jirkom Malchárkom od vedľajšieho stolu, nepochodili by ste. „Nerozprávali sme sa, iba sme sa pri odchode slušne pozdravili a to bolo všetko,“ odpovedal pre hlavne.sk Peter Žiga. Hoci ich delilo naozaj len niekoľko centimetrov, páni sedeli chrbtami od seba a tak sa každý venoval výlučne svojej spoločnosti.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky