Jednou vetou

FOTO: Vyťažený premiér Pellegrini stihol cez víkend aj svadbu

Premiér Peter Pellegrini

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Poriadne rozlietaný. Ako to všetko stíha? Predseda vlády Peter Pellegrini sa popri nabitom programe cez víkend zastavil aj na svadbe. Veľký deň mal totiž jeden z jeho ochrankárov, ktorý sa ženil. Ako správny šéf preto nemohol chýbať medzi gratulantmi.

FOTO: Podpredseda parlamentu Glváč. Takto si vybehol osobne nazbierať obľúbenú maškrtu

„Okrem pracovných povinností som mal dnes aj takúto milú povinnosť. Dnes sa oženil môj ochrankár Tomáš,“ uviedol cez víkend predseda vlády Peter Pellegriny. Na sociálnej sieti zverejnil fotografie a mladému páru prišiel osobne zablahoželať. „Želám mladomanželom veľa lásky a nech sú spolu vždy šťastní,“ dodal Pellegrini, ktorý sa len pár hodín predtým ešte nachádzal v Petrohrade.

FOTO a VIDEO: Pellegrini kritizoval pleseň v nemocniciach, s tou čo má takmer pod nosom sa však nič nedeje

Tam okrem oficiálnych prijatí u predsedu vlády Ruskej Federácie Dmitrija Medvedeva a prezidenta Vladimíra Putina absolvoval aj vystúpenie v hlavnom paneli Petrohradského medzinárodného ekonomického fóra spolu s ďalšími svetovými lídrami – s prezidentom Číny Si Ťin-pchingom a generálnym tajomníkom OSN Antóniom Gutteresom.

FOTO: Europoslanec Číž. Debata s fanúšikmi alebo lov na asistentov?

Krátko po prílete išiel nahrávať do RTVS Sobotné dialógy a reláciu V politike pre televíziu TA3, aby sa v zápätí zastavil aj na konferencii GLOBSEC 2019 v Bratislave, kde diskutoval o budúcnosti Európskej únie spolu s predsedom vlády Českej republiky Andrejom Babišom. Medzitým však stihol absolvovať aj spomínanú svadbu svojho ochrankára a niektorí ľudia sa ho právom v komentároch pýtali, kedy stíha vôbec oddychovať, či spať?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

FOTO: Neuveríte, čo sa povaľovalo na chodbe v parlamente

GRATULUJEM NOVOMANŽELOM Okrem pracovných povinností som mal dnes aj takúto milú “povinnosť”. Dnes sa oženil môj ochrankár Tomáš. Želám mladomanželom veľa lásky a nech sú spolu vždy šťastní. 😊

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Sobota 8. júna 2019

 

Trapas u premiéra. Pre toto nebol Pellegrini naživo v diskusnej relácii

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky