Hop, hop malí žiaci. Rajtár a Galko nenápadne na fakulte práva

Jozefa Rajtára a Ľubomíra Galka sme zastihli ako vchádzajú na právnickú fakultu UK v Bratislave

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Školáci majú polročné prázdniny, ale tak sa zdá sa, že na staré kolená sa do školy rozhodli vrátiť poslanci SaS Ľubomír Galko a Jozef Rajtár. Aspoň podľa fotografií nášho čitateľa to tak vyzerá. Uprostred bežného dňa si ich všimol, ako sa nenápadne obaja blížia ku právnickej fakulte Univerzity Komenského. Tituly sú teraz v kurze, preto by nebolo žiadnym prekvapením, ak by si robili tajne doktoráty. Alebo len išli do archívu preklepnúť nejaké rigorózky a čoskoro vyjdú so senzáciou na bubon? Pozrite si fotografie nižšie:

Šok pre fanúšikov Drobovej – Gabika, ako si nám toto mohla spraviť?

Skúškové obdobie zimného semestra na vysokých školách v týchto dňoch finišuje, ale niektorí študenti ešte dobiehajú na opravné termíny a doťahujú svoje resty.

AUDIO: Janka alebo Jana? Poslankyňa Cigániková nám to hneď vysvetlila

Náš čitateľ si všimol, ako sa ku vchodu Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave zakrádajú poslanci nášho parlamentu – Ľubomír Galko a Jozef Rajtár.

AKTUALIZOVANÉ. Všetci sa pustili do Danka – Si normálny, aká cigánočka?!

„Normálne mi miestami pripomínali dvoch spolužiakov z legendárnej českej komédie Marečku, podejte mi pero. Išli, ako takí zmoknutí vrabci na nejaký opravák (opravný termín pozn. red.) a nevedia ho stále dať. Prípadne si dohodnúť doučovanie,“ uviedol Ján, ktorý nám poslal do redakcie fotografie, na ktorých skutočne Galko s Rajtárom vchádzajú do budovy vysokej školy. Článok pokračuje pod galériou nižšie

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Aktualizované: Politici zo SaS sa pýtajú Drobu – vysvetlíš nám svoje divné kontakty?

Vieme, čo tam v skutočnosti robili. „Nie, žiaden doktorát si ja, ani Ľubo (Galko-pozn. red.) nerobíme. Bolo sme tam v úplne súkromnej veci a nechystáme sa ani doučovať z práva,“ povedal pre hlavne.sk Rajtár, ktorého sme oslovili. „Ani ja neplánujem diaľkovo študovať právo a Jožo (Rajtár-pozn.red.) určite nie, to by som vedel,“ reagoval s úsmevom pre hlavne.sk podobne Galko.

NRSR: Danko odvolávaniu čeliť nebude, poslanci neschválili program

Mimochodom, ide o tú istú školu, na ktorej v minulosti získal magisterský titul aj predseda NR SR Andrej Danko. Titul JUDr. získal potom na Univerzite Mateja Bela a tento týždeň kvôli svojej rigoróznej práci znovu čelil odvolávaniu. Tak sa zdá, že v parlamente nateraz noví právnici a hrdí nositelia titulu JUDr. nepribudnú.

Ľubomír Galko a Jozef Rajtár | Foto: Michal Psota, TASR

Pridajte sa k nám na facebooku – Nájdete nás tu

Máte pre nás tip? Dajte o ňom vedieť na redakcia@hlavne.sk alebo volajte 0910 554 995.

Môže vás zaujímať

Zomrel komunistický politik a bývalý slovenský premiér Peter Colotka