Jednou vetou

Hurá do znovu otvorených obchodov. Poslanec Jarjabek to roztočil s nábytkom

Poslanec Národnej rady SR Dušan Jarjabek

autorská koláž hlavne.sk, Foto: MIPS

To, čo si natrénoval nedávno s minerálkami, zúročil pri kartónoch s nábytkom. Nielen bežní smrteľníci sa od stredy tešia postupne otváraným obchodom, ktoré ešte začiatkom marca zatvoril nový Koronavírus. Príležitosť nakupovať si nenechal ujsť i poslanec Národnej rady SR Dušan Jarjabek. Takto sa popasoval s nákupom pred obchodným domom:

Viacerí Slováci, najmä majitelia obchodov, ale i zákazníci sa od stredy tešia otvoreným prevádzkam  v rámci uvoľnenia opatrení s Koronavírusom. „Vzhľadom na vývoj ochorenia COVID-19, uvoľňujeme naraz druhú a tretiu fázu a veríme, že sa situácia nezhorší, aby sme sa potom nemuseli vrátiť k zákazom na začiatok marca,“ uviedol ešte začiatkom týždňa hlavný hygienik SR Ján Mikas.

FOTO: Podnikateľ a honorárny konzul Michal Lazar. Takto ste ho ešte nevideli?!

A tak sa od stredy 6. 5. za dodržiavania naďalej mimoriadnych opatrení postupne otvárajú obchody a služby, ako i ďalšie prevádzky podľa usmernení krízového štábu.

Zdá sa, že nadšenie z tejto situácie neskrýval ani poslanec NR SR Dušan Jarjabek (SMER-SD). Hneď v prvý deň sa nám ho podarilo zastihnúť v známej predajni so švédskym nábytkom. Podľa záberov by sa niektorým moho zdať, že ju takmer vykúpil. Vieme, čo je za tým!

Poslanec NR SR Dušan Jarjabek pred obchodom s nábytkom v Bratislave, 6. 5. 2020 | foto: redx

„Práve v tomto období nám vypovedala po rokoch službu kuchynská linka, tak som hneď, ako sa otvorili viaceré prevádzky, využil na nákup,“ reagoval na naše otázky D. Jarjabek, keď sme ho oslovili.

FOTO: Toto nech Fico ani nevidí. Neuveríte, čo sa povaľovalo pri parlamente

Ako nám politik prezradil, svoju „nákupnú horúčku“ mal celkom premyslenú: „Bol som tam už dopoludnia a podvečer, keď som si prišiel pre tovar už bolo aj viac zákazníkov; ale teší ma, že ľudia sú disciplínovaní a dodržiavajú všetky nariadenia – rúška, odstupy, rukavice a podobne. Verím, že Slovensko boj s Koronavírusom vyhrá,“ dodal poslanec NR SR Dušan Jarjabek.

Vyšportovaný z nemocnice

Dušanovi Jarjabkovi vykladanie kartónov s nábytkom nerobilo najmenší problém, keďže len pred pár dňami sa „rozvičoval“ pred Univerzitnou nemocnicou v Bratislave, kde spolu s kolegami z parlamentu priniesli minerálky a postarali sa tak nemocničnému personálu o pitný režim. „Najlepšie sa vykladajú minerálky v saku a kravate,“ pošpásoval poslanec s prítomnými zdravotníkmi.

To, čo si nedávno natrénoval Jarjabek pri vykladaní minerálok (vľavo), zúročil pri kartónoch s nábytkom (vpravo) | foto: Facebook, redx

 

Avšak pred obchodným domov sa podľa záberov musel chvíľu popasovať s kartónmi tovaru, aby všetko správne uložil do auta a odviezol si nákup spokojne domov. Pri správnom manévrovaní so zabaleným nábytkom ho podľa záberov povzbudzovala aj manželka a po niekoľkých minútach spoločne opustili nakladaciu rampu pred obchodným domom.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry) Nafotené v spolupráci s HUAWEI

VIDEO: Zaspievajte si. Dušan Jarjabek a jeho výnimočný barytón

Myslím, že práve teraz si treba pustiť trochu muziky…

Uverejnil používateľ Dušan Jarjabek Nedeľa 23. februára 2020

 

Legendárny Karol Duchoň. Takýto darček dostal k nedožitej 70-tke

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky