Jednou vetou

Jasnovidec o budúcnosti na Slovensku: Takto dopadne Fico, Matovič, Sulík a Kaliňák

V strede: Známy jasnovidec Jozef Bukai

foto: TASR/koláž hlavné.sk

Vražda dvoch mladých ľudí zdvihla Slovensko na nohy, no napätie neutícha ani po rekonštrukcii vlády. Aká nás čaká budúcnosť podľa jasnovidca Jozefa Bukaia? Splní sa Richardovi Sulíkovi sen o premiérskom kresle? Skončia Robert Fico a Robert Kaliňák v politike a ako dopadne Igor Matovič?

Sám seba pohltí

Čo sa týka Igora Matoviča, nič mu nie je cudzie. Neštíti sa ničoho, čo sa týka jeho postupu v politike. Zabúda však, že sedieť na dvoch stoličkách sa nedá. Význam slova farizej mu nič nehovorí tak, ako nám všetkým. Tam by si mohol trochu upraviť svoj slovník – významy slov. A či vyrukuje s niečím novým? Áno, ale to ho môže degradovať, čo bude na škodu pre neho samého. Sám seba pohltí.

Sulík premiérom? Skôr nie

Pán Sulík, ten má vysoké ambície. Nebude to však len jeho samotná iniciatíva. V pozadí budú za ním „šepkári“, ktorí ho dokážu a budú usmerňovať. Je možné, že to budú súčasní vysokí politici. Pokiaľ ide o to, či bude premiérom, vidím to tak, že skôr nie ako áno.

Kollár bude rásť

Jeho strana momentálne produkuje kvalitné témy a v rámci opozície to robia najlepšie. Všetko, čo povie, dokáže naplniť. Potĺka sa síce s výčitkami médií okolo svojej minulosti, ale on nepotrebuje pre seba v politike hrabať. Vyznačuje sa ľudskosťou a charakternosťou. Kto v minulosti zo súčasných politikov pomohol nezištne ľuďom tak ako on? Podľa mňa bude rásť, pretože ukáže svoje dobré „ja“ a to ľudí osloví, čo ho vynesie ešte vyššie ako je momentálne.

Stále bude mať rozhodujúce slovo

Bude sa angažovať vo vyššej politickej sfére, zároveň stále bude poťahovať motúzikmi na politickej scéne. Bude sa mu v tom veľmi dobre dariť. Aj napriek svojmu odstúpeniu a čiastočnému odchodu z výslnia, stále bude mať silný vplyv a rozhodujúce slovo v politike.

 

„Kali“ sa ešte objaví

Nebude istý čas na očiach, stiahne sa o mnoho viac ako Fico, ale po čase sa opäť objaví. Stále to bude „pán Kaliňák“. Je to typ politika, ktorý sa nevyparí a nezapadne len tak. Môžeme očakávať u neho sínusoidy – príchody a odchody. Títo ľudia si podchytili obrovské sektory a je nemožné, aby len tak zmizol z politickej scény.

 

Evergreen v politike

Béla Bugár bude vždy v politike! Vždy! Má podchytené silné kraje a tzv. obyčajných ľudí, ktorí už nie sú Maďarmi a ani nie Slovákmi, nakoľko nehovoria poriadnou maďarčinou…Lenže ako voliči sú výborní.

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky