Jednou vetou

Je to podvrh! Vyhlásila polícia v Ottawe na margo správy o zadržaní političky Nicholsonovej

Lucie Nicholsonovej sa obvinenie dotklo a ihneď ho aj vyvrátila

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Špinavá antikampaň. Polícia v kanadskej Ottawe vydala stanovisko k svojej údajnej správe, ktorá sa šíri na Slovensku cez internet. Poslankyňu Luciu Nicholsonovú mali podľa tejto správy ešte 18.12.2003 zadržať v rámci vyšetrovania kanadskí policajti v masážnom salóne. "V týchto dňoch čelím špinavej diskreditačnej kampani špinavých ľudí. Vytvorili spravodajský podvrh, v ktorom ma spájajú s prostitúciou a s obchodom s bielym mäsom," oznámila politička v utorok na facebooku. V stredu vydala polícia v Ottawe vyhlásenie, v ktorom jej dala za pravdu.

Takto vyzerá špinavá politická kampaň, ktorá sa nezastaví pred ničím – tvrdí Lucia Nicholsonová, ktorá je presvedčená, že vie kto za pokusom o jej diskreditáciu stojí.  „Zdochýňajúci politický kôň kope a neštíti sa mu poveriť skrachovaných agentov SIS a ľudí pochybnej povesti, aby využili svoje Štbácke nadanie, aby vytvorili spravodajský podvrh. Chcú tým diskreditovať mňa, moju rodinu a stranu SaS a zároveň prekryť svinstvá tých politikov, proti ktorým bojujem.

Tento dokument o údajnom zadržaní političky sa šíri internetom. „Je to falzifikát,“ skonštatovala polícia v Ottawe. | foto: internet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V tejto veci som podala trestné oznámenie a obrátim sa na kanadské veľvyslanectvo a ich oficiálne orgány, aby som spolu s nimi zastavila túto špinavú kampaň a iniciovala trestnoprávne potrestanie jej autorov. Tuším, o koho konkrétne ide a s týmito podozreniami oboznámim naše, aj kanadské orgány činné v trestnom konaní,“ uviedla Lucia Nicholsonová na facebooku a pokračuje: Každý zdravo uvažujúci človek musí vedieť, že keby bola čo i len veta z toho materiálu pravdivá, nikdy by som nemohla legálne opustiť Kanadu.“

Diskreditačná kampaň na sociálnych sieťach. | zdroj: facebook

Kanadská polícia sa od údajného dokumentu absolútne dištancuje. „Je to falzifikát,“ uvádza sa v jej odpovedi. Vo veci podala politička trestné oznámenie na autorov falzifikátu.

 

 

 

 

 

 

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky