Jednou vetou

Miesto mimoriadnej schôdze dal Kollár prednosť výletu do USA

Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár neprišiel do parlamentu, kde mali poslanci odvolávať premiéra Petra Pellegriniho.

autorská koláž hlavne.sk, TASR, Michal Psota

Namiesto účasti na mimoriadnej schôdzi sa fotí s hasičmi a chváli sa svojkami (selfie fotografie) medzi mrakodrapmi vo svetovej metropole! Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár neprišiel v piatok do parlamentu, kde mali poslanci odvolávať premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD), lebo je v Spojených štátoch amerických. Venuje sa údajne charite. Uviedol v reakcii na kritiku predsedu parlamentu Andreja Danka (SNS).

Dankov a Kollárov kamarát položil v Rakúsku vládu. V minulosti ho ospevovali

Kritizuje vládu a pritom sám sa v piatok ( 6. 9. 2019) vyfarbil. Líder SME Rodina – Boris Kollár si to v týchto dňoch totiž namieril miesto Národnej rady Slovenskej republiky na úplne opačný koniec zemegule a to až do bájneho New Yorku. Ako uviedol, svoju cestu mal už dávno naplánovanú a preto sa radšej ospravedlnil a odletel mimo Slovenska. Šéfovi parlamentu aj koalícii odkazuje: Uvidíme sa v utorok (10. 9. 2019).

Schôdzu podľa SaS neotvorili pre koalíciu, nie opozíciu

„To, že bude mimoriadna schôdza, sa rozhodlo len minulý týždeň. Ja som mal dva mesiace plánovanú cestu do Spojených štátov, zakúpené letenky. Nedovolenkujem tu, som tu na natáčaní Modrého z neba. Chceme pomôcť jednej postihnutej dievčine splniť si svoj sen a pomôcť jej navrátiť ju do života špeciálnymi operáciami. Robím charitu,“ povedal Kollár s tým, že cestu už nevedel zmeniť. článok pokračuje nižšie

Boris Kollár sa miesto mimoriadnej schôdze NR SR fotil s hasičmi v New Yorku:

Poslanec NR SR Boris Kollár bol v čase mimoriadnej schôdze v USA | Foto: Instagram BK

 

Multiotecko Kollár: Andrea, toto ťa nepoteší!

Neuznášaniaschopnosť pléna spôsobila, že parlament neotvoril schôdzu a v piatok nerokoval o opozičnom návrhu na vyslovenie nedôvery. Schôdzu presunuli na pondelok (9. 9.). V piatok v parlamente chýbali viacerí poslanci, vrátane Kollára, na ktorého upozornil Danko. Ten zároveň vyzval opozičných poslancov, ktorí iniciovali odvolávanie premiéra, aby v pondelok prišli do práce.

Vysmiaty v tieni mrakodraprov: Boris Kollár v New Yorku, 6. 9. 2019

Poslanec NR SR Boris Kollár bol v čase mimoriadnej schôdze v USA | Foto: Instagram BK

 

Od Smeru možno do Sme Rodina: Bude Borguľa spolupracovať s Borisom Kollárom?

Všetci ostatní poslanci Sme rodina v piatok v parlamente podľa Kollára boli. Šéf Sme rodina zároveň dodáva, že sa z rokovania riadne ospravedlnil, Dankovu kritiku odmieta. Na riadnu schôdzu parlamentu v utorok (10. 9.) príde. Pokúšali sme sa s Borisom Kollárom spojiť, no na naše telefonáty nereagoval.

Miesto mimoriadnej schôdze parlamentu odletel Kollár do New Yorku:

Poslanec NR SR Boris Kollár bol v čase mimoriadnej schôdze v USA | Foto: Instagram BK

 

Jaroslav Rezník je riaditeľom RTVS už dva roky. O svojich výsledkoch radšej mlčí

Stránka Národnej rady uvádza, že Kollár sa síce z neúčasti na mimoriadnej schôdzi ospravedlnil, no dôvod samotný poslanec neupresnil a web uvádza len stroho „iný dôvod“.

Boris Kollár sa z mimoriadnej schôdze ospravedlnil | nrsr.sk

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Môže vás zaujímať

Ľudia odkazujú Trubanovi s Matovičom: Ste už smiešni a trápni