Jednou vetou

Kŕmi Rajtára informáciami bývalý agent?

Na archívnej snímke poslanec NR SR Jozef Rajtár (SaS).
Jozef Rajtár poslanec NR SR

foto: TASR

Tak ako Robert Fico (Smer-SD) nechce prezdradiť, či bol v byte na Vazovovej, ani Jozef Rajtár (SaS) nechce spresniť svojho spolupracovníka. Podľa medializovaných informácií trestné oznámenie na organizátorov protestov Za slušné Slovensko mal podať údajne spolupracovník opozičného poslanca Rajtára. Ten sa z odpovedí o spolupráci vykrúca. Bude u liberálov zemetrasenie?

K trestnému oznámeniu na organizátorov protestov za slušné Slovensko sa prihlásil P. Forisch.

Podľa medializovaných informácií, ktoré priniesla TASR „Za trestným oznámením na organizátorov protestov Za slušné Slovensko by mal byť Pavol Forisch, údajne blízky spolupracovník poslanca SaS Jozefa Rajtára.“ Tlačová agentúra sa odvoláva na status na sociálnej sieti, ktorý zverejnil vládny Smer-SD s tým, že Forisch sa k svojmu kroku prihlásil.

Šokovaní študenti: Andrej Kiska nevie, čo sa deje v jeho kancelárii

Oslovili sme Jozefa Rajtára, aby nám poskytol stanovisko: „Nebudem to komentovať, je to spravodajská hra a nechcem ani odpovedať o spolupráci mňa s pánom Forischom, to je všetko,“ reagoval na otázky hlavne.sk samotný Rajtár.

Foto: To je ale drzosť?! Musel odísť pre škandál Vietnamca a teraz strážil rovno Macrona

Status, ktorý zverejnil Smer-SD 17. 11. 2018 | foto: Facebook

FOTO: Pani Vallová. Toto je nová prvá dáma Bratislavy

„Je to človek, ktorý robí kauzy a rád mu s tým pomôžem. Vážim si ho, je odvážny, šikovný, nebojácny, kedykoľvek ma osloví nemám s tým problém,“ povedal Forisch o spolupráci s Rajtárom.

Status Pavla Forischa na sociálnej sieti z 13. 11. 2018 | foto: FB P.F.

Revolúcia, ktorá ukončila 50 rokov komunizmu. Ako to celé bolo?

Odkedy sa poznajú a ako dlho spolupracujú neodpovedal. „On mi pomohol, keď som robil Kočnera, tak sme to poskytli opozícii a oni to použili na boj proti Ficovi a Kalimu. Pritom Maroš (Kočner – pozn. redakcie) je predsa pravicový zlodej! Nerobím ani pre Fica ani SaS. Prajem pekný zvyšok dňa,“ uzavrel Forisch.

Pridajte sa k nám na facebooku. Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky